GENÇLER HATAY’IN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK

 Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hasan Ramiz Parlar Hatay Mesleki Eğitim Kursları Merkezi (Hatmek)  toplantı salonunda CHP Hatay Gençlik kolları ile bir araya geldi.

GENÇLER HATAY’IN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK
Toplantıda gençlerin seçim çalışmalarında aktif rol alması gerektiğine dikkaç çeken Savaş, bu dönemde üstlenilecek bu rollerin Hatay’ın geleceğine büyük katkılar sunacağını ifade etti.  Gençlerin Cumhuriyet Halk Partisi için önemli olduğunu belirten Başkan Savaş, 30 Mart seçimlerine kadar çalışarak, 30 Mart akşamı zaferi birlikte kutlayacaklarını söyledi.Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları toplantısının ardından esnaf ziyaretlerine başlayan Başkan Savaş, Haraparası mahallesinde bulunan  Doğru Spor Tekstil’i ziyaret etti. Başkan Savaş işletme sahibi Sıddık Doğru, oğulları ve işletme çalışanları ile bir araya geldi. Hoş bir sohbetin ardından işletmedeki herkese  projelerinden bahseden  Savaş’a  işletme sahibi Sıddık Doğru  Lütfü Savaş yazılı bir Türk Milli takımı forması hediye etti.Başkan Savaş’ın sonraki durağı İzmir caddesi Kardeşler mahallesinde bulunan  Çağatay ailesi oldu.Burada aile dertleri tarafından büyük bir coşku ile karşılanan savaş buradan  500 konutlarda ikamet eden Kuzu ailesine  ziyarette bulundu. 
 Başkan Savaş aile fertleri ve komşular tarafından büyük bir mutlulukla karşılandı. Her iki ziyaretinde de projelerden bahseden Savaş,  30 Mart için destek istedi CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Hatay Radyo Televizyonu’nda Ali Yolcu’nun sunduğu Demokrasi Bulvarı programına katıldı.  Programda Ali Yolcu’ya Hrt Akdeniz Tv Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çeleng de eşlik etti.  Başkan Savaş, programda Ali Yolcu'nun sorularını yanıtladı. Halkın benden memnun olduğunu gördüğüm için yeniden aday oldum diyen Başkan Savaş, CHP çatısı altında seçimlere gireceği için de mutlu olduğunu belirtti. Savaş programda Antakya’da göreve geldikten sonra yaptıklarının yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkan’ı seçildiği takdirde yapacağı mega projelerden de bahsetti.  Başkan Savaş, “Projelerimiz arasında   Fuar Alanları, Kültür Sarayları, Kentsel Dönüşümler, Çeşitli Kompleksler, Spor Alanları, Teleferik Sistemleri, Marina, Tarım, İstihdam ve Kalkınma Projeleri, Ulaşım, Arıtma, Çevresel Önlemler, Kırsal Kalkınma Projeleri bulunuyor.Antakya mega köy idi,   5 yıl içinde mega kente çevirdik.Hatay Büyükşehir’i de bu kararlılıkla yöneteceğiz” dedi.