Gençler Türkiye’yi ileriye taşıyacak

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milli Mücadele’nin başlangıcı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101’inci yıl dönümünü kutlamanın gurur ve sevincini yaşadıklarını belirten Başkan Yeloğlu, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi;
“19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle coşkulu kalabalıkla kutlayamamanın burukluğunu yaşıyoruz. Ancak bu günlerin çok yakında geçeceğini, bayramlarımızı yine hep beraber kutlayacağımızı unutmayalım. Yarınlarımızın umudu gençlerimizin, her alanda ülkemizi daha ileriye taşıyacağına, bu yolda durmadan çalışacağına olan inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ülkemizin geleceği olan tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum”

Gençler Türkiye’yi ileriye taşıyacak haberi 19 Mayıs 2020 14:49 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Ak Parti Hatay İl Teşkilatı adına Hatay / Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Siyasi Parti Teşkilatları sektörüne eklenmiş olup  101 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
Gençler Türkiye’yi ileriye taşıyacak haberi, Hatay Antakya Yerel Haberleri hatay ili antakya ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 101 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Gençler+Türkiye’Yi+İleriye+Taşıyacak Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Gençler Türkiye’yi ileriye taşıyacakGençler Türkiye’yi ileriye taşıyacak51 0.0 | 0 Oy