Gençlik Haftası etkinlikleri

 Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın ve farklı branşlarda başarı kazanmış sporcuları makamında kabul etti.
Gençlik Haftası etkinlikleri
Lekesiz, kabulde yaptığı konuşmada, kentteki herkesin Atatürk'ün işaret ettiği ''Muasır medeniyetler seviyesine yükselmek'' hedefine ulaşmak için çalıştığını söyledi.
     Ziyarette yer alan sporcuların kazandıkları başarılarla, Türk bayrağını göndere çektirerek üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirdiklerini ifade eden Lekesiz, şunları söyledi:
     ''Şehitlerin emaneti bu vatanı hakkıyla korumak ve daha da ileri götürmek için herkese görev düşüyor. Bayrak bir yerde hakimiyetin ve sahipliğin işaretidir. Bayrağın sporda, sanatta, siyasette, edebiyatta kazanılan başarılarla göndere çekilmesi o ülkeye yapılacak en büyük kazanımlardan birisidir ve tüm dünyanın da ilgisini çeker. Burada bulunan sporcuların da üzerlerine düşen vazifeyi en iyi şekilde yaptıklarını düşünüyorum.''
     Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Taşkın da Gençlik Haftası etkinliklerinin hafta boyunca devam edeceğini, hem sosyal, hem de sportif anlamda bir çok organizasyonlar düzenleyeceklerini ifade etti.
     Vali Lekesiz, daha sonra misafir ettiği sporculara çeşitli hediyeler verdi.
     Ziyarette Vali Yardımcısı Kadim Doğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Özden Mısırlıoğlu, milli sporcular Nilay Esen, Fatih Ünalan, Edip Kurt, Hülya Fansa, Malik Aydınlı ve Seray Leyla hazır bulundu.
Gençlik Haftası etkinlikleri haberi 16 Mayıs 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  334110 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle