GENELEV'İN YIKIMI TAMAMLANDI

Antakya H. Ömer Alpagot Mahallesi'nde bulunan ve yıllardır hemen her dönem siyasilerin kaldırılması noktasında söz verdiği genelevin yıkımının tamamlandığı bildirildi
GENELEV'İN YIKIMI TAMAMLANDI
Antakya Belediyesi Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamada, Antakya Belediyesi ekiplerinin genelevin yıkım çalışmalarını geçtiğimiz günlerde başladığını, Belediye Başkanı Lütfü Savaş yıkım çalışmalarını bizzat yerinde incelemiş ve iş makinelerin operatör koltuğuna geçerek ilk yıkım işlemini başlattığı kaydedildi.
     Yaklaşık 2 hafta süren yıkım çalışmaları tamamlanırken belediye yetkililerince yapılan açıklamada, bu alanın yeşil alan ve parka dönüştürülerek H.Ömer Alpagot Mahallesinin ve Antakya'nın hizmetine sunulacağı belirtildi.
 
 
     Genelevin yıkılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı Yahya Emeç, yıkımı gerçekleştiren Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ve tüm emeği geçenleri cesaretinden ve çalışmalarından dolayı kutladığını belirterek şunları kaydetti:
     ''Biz evimizin adresini tarif ederken utanıyorduk, artık adres tariflerimizde ve misafir davetlerimizde içimiz rahat edecek Yıkılan bu alanın belediyemizce park ve yeşil alana dönüştürülecek ve mahallemize kazandırılacak olması ayrıca memnuniyet vericidir. 40 senelik bir sorunu çözüme kavuşturduğu için Eski Adalet Bakanımız Sadullah Ergin'e de teşekkür ederim.''
GENELEV'İN YIKIMI TAMAMLANDI haberi 15 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  84665 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle