GÖZENE’DE HALKIN SAĞLIĞI TEHDİT ALTINDA

<strong>&nbsp; &nbsp; &nbsp;Hatay&rsquo;ın Samandağ İl&ccedil;esine bağlı G&ouml;zene Mahallesi&rsquo;nde(Dad&uuml;k) yaşanan kirlilik vatandaşın sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. K&uuml;&ccedil;&uuml;k mahallede okula giden ve mahallenin sokaklarında oynayan &ccedil;ocuklar sağlıklı bir yaşam i&ccedil;in adeta m&uuml;cadele ediyorlar.&nbsp;</strong>
GÖZENE’DE HALKIN SAĞLIĞI TEHDİT ALTINDA
Mahallede alt yapı olmadığı için lağım suları yollara akıyor, çöp tenekeleri olmadığı için de çöpler sokaklara atılıyor. Yıllarca kimsenin uğramadığı hizmetten yoksun mahallede vatandaşlar çözüm bekliyor!     Bir çok dağ mahallesine iyi hizmetler sunarak bütün imkanlarını kullanan Büyükşehir Belediyesi Samandağ’ın yaklaşık 10 Km güneyinde bulunan Gözene Mahallesi’ni görmezden mi geliyor? Harika manzarası doğal güzellikleri ile dikkat çeken mahallede yaşanan rezalet Halkın sağlığını büyük ölçüde tehdit ediyor! Vatandaşlar ise çözüm istiyor!Mahalle Sakinlerinden Nevfel Dadük yetkililere seslenerek ‘çözüm hususunda bir an önce harekete geçilmesi gerektiğini’ belirtti. Dadük gazetemize yaptığı açıklamada:”Yeter artık bıktık! Daha ne kadar sürecek bu işkence. Her gün kokudan uyuyamıyoruz. Pencereleri açamıyoruz. Lağım suları bütün köyü sarmış durumda! Çöp bidonları yok, çöpler sokaklara atılıyor. Mahallemize gelen misafirler bir daha gelmek istemiyor. Biz bu eziyeti hakketmiyoruz! Sağlığımızla oynanıyor. Yetkililere sesleniyoruz bir an önce bu rezalete son verin!”ifadelerini kullandı.
GÖZENE’DE HALKIN SAĞLIĞI TEHDİT ALTINDA haberi 05 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  970 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle