GÜDERDEN DÜNYA TURİZM GÜNÜ KUTLAMASI

   Gelişmenin önemli bir faktörü olan turizm; mal ve hizmet üretiminin artması, yeni çalışma alanlarının ortaya çıkması, ülkelerin kendi ülkelerini dünyaya daha iyi tanıtma fırsatı bulması ve aynı zamanda farklı kültürlerdeki insanları birbirine yaklaştırarak toplumsal barışa katkıda bulunması yönüyle ulusal ve uluslararası düzeyde geniş kitleleri ilgilendiren sosyokültürel ve ekonomik bir faaliyettir.
GÜDERDEN DÜNYA TURİZM GÜNÜ KUTLAMASI
   
 Tarih, kültür ve olağanüstü doğal güzelliklerin iç içe yaşandığı ender turizm cennetlerinden biri olan ülkemizin turizm gelirlerinden hak ettiği payı alması, dünya ülkelerinde kültürel mirasının yaşatılması ve kültürlerarası diyaloğun geliştirilmesi açısından hepimize çok önemli görevler düşmektedir. Gizemli ve baş döndürücü çeşitliliğin ve farklılığın kucaklaşma kültürü çerçevesinde barındığı Türkiye’nin turizm potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak için elbirliğiyle gayret göstermemiz gerekmektedir.
 
   Bu vesileyle hepimizin turizmin taşıdığı önemin farkındalığında olmasını ve ülkemiz turizmine katkı sağlama sorumluluğuyla hareket etmesini temenni eder, turizm sektörü mensuplarının ve bu alanda hizmet üreten tüm vatandaşlarımızın ‘‘Dünya Turizm Günü’’nü kutlayarak sevgi ve saygılarımı sunarım.
                                                       
                                                 Prof. Dr. Hüsnü Salih GÜDER
                                                                           Rektör
GÜDERDEN DÜNYA TURİZM GÜNÜ KUTLAMASI haberi  tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  68455 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Tarih
Kategori
Şehir
Kaynak