GÜLEN ÖĞRENCİYE DAYAK İDDASI

Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde 8'inci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Deniz S., güldüğü için beden eğitimi öğretmeni tarafından dövüldüğünü ileri sürdü.
GÜLEN ÖĞRENCİYE DAYAK İDDASI
Öğrenciye hastanede 10 günlük 'iş göremez' raporu verilirken, babası Hakan B. öğretmen hakkında şikayetçi oldu.Deniz S., teneffüs zili çalınca sınıftan çıktıklarında, kız öğrencilerin kavgasını gördüğünü söyledi. Kızların kavgadan sonra okul müdürüne şikayete gittiği sırada gülmeye başladığını anlatan Deniz S., "O sırada beden eğitimi öğretmenim Hakan B. koşarak geldi ve beni boğazımdan tuttu, başıma vurmaya başladı. Sonra beni müdür yardımcısının odasına götürdü. Orada da beni yumrukladı" dedi. 
Okulda yediği dayaktan sonra oğlunun hastanelik olduğunu ileri süren baba Mehmet S. ise öğretmen Hakan B. hakkında şikayetçi olduğunu belirterek, okulun güvenlik kamerası bulunduğunu ve suçu olanın cezasını çekmesini istediğini söyledi. 'Çocuğum o okulda okuyor, ileride sıkıntı yaşar' mantığı ile kimse şikayet etmiyor. Fakat ben şikayetçiyim. Müdür yardımcısı aradı, 'Gelin görüşelim, anlaşalım' dedi. 'Benim çocuğumu sizin odanızda dövüyorlar müdahale ettiniz mi hocam?' dedim. Bana 'Ben ayırdım' dedi. 'Bir tarafta 13 yaşında bir çocuk, diğer tarafta 35 yaşında bir adam, bunları mı ayırdınız?' dedim. Ben şikayetçi oldum. Ben de çocuğum da öğretmen de kim hatalıysa cezasını çeksin. Öğretmenin de öğrencisini dövmesi suçtur, cezasını çekmesini istiyorum"
GÜLEN ÖĞRENCİYE DAYAK İDDASI haberi 19 Nisan 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  98970 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle