Günyaşar Otomotiv 50.yaşını kutladı

Günyaşar Otomotiv  50.Kuruluş yıldönümünü Hatay genelinde faaliyet gösteren sigortacı ve çalışanlarıyla bir araya gelerek  Antakya Oteli’nde düzenlemiş olduğu yemekte kutladı.

Günyaşar Otomotiv 50.yaşını kutladı
CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, Merkez Parti İl Başkanı Çiğdem Aras, Hatay Kent Gönüllüleri Konseyi Başkanı  Tahir Dönmezer, Bisikletliler Derneği Başkanı Ethem Baklacı, Günyaşar Otomotiv Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet, Kemal, Arif Günyaşar, Günyaşar Otomotiv çalışanları, Hatay’da birlikte çalıştığı çok sayıda sigorta acentesi temsilcisi, ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen Günyaşar Otomotiv 50. kuruluş yıldönümü kutlama  yemeğinde Günyaşar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Günyaşar ve Halkla İlişkiler Müdüresi Betül Günyaşar, konuklarla tek tek ilgilendiler.  1964 yılında ilk işletmesini Uğur Günyaşar önderliğinde Hatay-Antakya da hizmet vermeye başlayan Günyaşar Otomotiv, müşterilerinden aldığı güç ve siz değerli iştirakçi firmalardan ve dostlarından aldığı destekle dürüstlükten ödün vermeden geçen 50 yıl gibi yarım asırlık bir zaman dilimine ulaştı.   Sağlam  temeller üzerine kurularak bugünlere geldiklerini söyleyen  Günyaşar Otomotiv Onursal Başkanı Uğur Günyaşar, Günyaşar Otomotiv’in, geçmişin deneyimi ile günümüze yön veren hizmet anlayışı ile müşteri ve çözüm odaklı çalışarak çıtasını sizlerin verdiği güç ve destekle daha yukarılara taşımaya devam etmeyi hedef alan bu anlayış içerisinde yol alacaklarını söyledi. 
 
Sigortalı sigortasız tüm hasarlı araçların işlemlerini takip ederek tüm marka araçların periyodik bakımlarını yaptıklarını söyleyen Başkan Uğur Günyaşar,  “Ek olarak da boyasız göçük düzeltme, lokal boya tamiri, plastik tampon ve parça tamiri, jant düzeltme ve boya koruma işleminin son teknoloji ile yapılmaktadır.”dedi.   Başkan Günyaşar Otomotiv’in en önemli ilkesinin ‘İlk seferde doğru tamir’ olduğunu belirten Günyaşar,  “Personelimiz tarafından aracınız titizlikle incelenecek bakım ve onarım hizmetleri özel takımlarla gerçekleştirilecektir. Siz, ‘başka bir dileğiniz’ sorusuna cevap düşünürken, deneyimli ekibimiz tarafından aracınıza da hak ettiği ilgi gösterilecektir.”açıklamasında bulundu. Araç bakım ve Onarım Merkezlerinde tüm marka otomobil ve hafif ticari araçların hasar servisiyiz ifadelerine yer veren Günyaşar,  “Servisimizde araçların kaporta boya mekanik elektrik işlemleri yapılmaktadır. Acenteler poliçe kestikleri müşterileri, kaza yaptığı zaman bizi ararlar ve kazanın olduğu bölgeye ulaştırmaktayız. Müşterilere tutanak yazma ve çizme hususunda yardımcı olup araçlarına sigorta tarafından karşılanmak üzere onarım yapabilmek için dosya açarız. Daha sonra gelen onay ile araçların onarımını yapmaktayız. 7/24 hasar telefonlarımız açık olup her saatte Antakya’nın her bölgesine ulaşıp kazalarda müşterilerin en kısa süre içerisinde yanında olduğumuz gibi mini onarım hizmetini de müşterilerimize sunarak bu alanda da değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.”şeklinde konuştu.Günyaşar Otomotiv Onursal Başkanı Uğur Günyaşar konuşmasının sonunda güzel  ve anlamlı günlerinde kendilerini  yalnız bırakmayan misafirlerine  etti.Dayanışma, kaynaşma, birlik ve beraberlik adına düzenlenen yemekte bir konuşma yapan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) 11. Meslek Komitesi Başkanı Halet Güçlü, bu yemeğin düzenlenmesindeki amacın, sigortacıların birbirini tanıması, sigortacılığı anlamak ve anlatmak, karşılaşılan sorunları birlikte çözüme kavuşturmak olduğunu dile getirdi. İlerleyen zamanlarda her şirketin muhasebecisi olduğu gibi bir de sigortacısı olacağına dikkat çeken Güçlü, bu konuda bilgi edinmek ve yasalara uygun olarak sigortacılık yapmanın önemine değindi. Sigortacılara seslenen Halet Güçlü, sigortacılığın esasına göre yapılması gerektiğine vurgu yaparak, katkı veren ve kendilerine bu imkanı sunan sponsor Günyaşar Otomotiv’e teşekkürlerini iletti.Seçkin ve nezih bir ortamda gerçekleşen dayanışma, kaynaşma, birlik ve beraberlik yemeğinde sigortacılar geç saatlere kadar birbirleri ile doyasıya sohbet imkanı buldular.
  Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü