GURBETTEN 2 ÖLÜM HABERİ

<span style="background-color:rgb(237, 237, 237); color:rgb(15, 15, 15); font-family:tahoma; font-size:12px">Gurbetten 2 &ouml;l&uuml;m haberi alan Mağaracık mahallesi halkı&nbsp; yasa boğuldu. Suudi Arabistan&rsquo;ın Cizan kentinde iş&ccedil;i olarak &ccedil;alışan Gassan G&uuml;nd&uuml;z (45) ge&ccedil;irdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.</span>
GURBETTEN 2 ÖLÜM HABERİ

Ölüm haberini duyan ailesi yasa boğuldu.  2 çocuk babası Gassan Gündüz’ün cenazesi yurt dışından getirildikten sonra toprağa verileceği belirtildi.Yine Suudi Arabistan’da işçi olarak çalışan Vecih Gezgin (53) kalp krizinden hayatını kaybetti. Evli ve 3 çocuk babası olan Vecih Gezgin Mağaracık Mahallesinde toprağa verilerek cenaze törenine ailesi , sevenleri ile çok sayıda kişi katıldı.  

GURBETTEN 2 ÖLÜM HABERİ haberi 23 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle