GÜREŞ SPORCULARI MADALYAYA DOYMUYOR

         Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Güreş Takımı sporcuları, Kahramanmaraş’ta düzenlenen Okullararası Grekoromen ve Serbest Güreş Grup müsabakalarında 2 altın ve 3 bronz madalya alarak başarılı dereceler elde etti.

GÜREŞ SPORCULARI MADALYAYA DOYMUYOR
Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren, antrenörler Ahmet Kardaşlar, Fecir Akyürek ve Cemil Delioğlu idaresindeki Güreş Takımı, 27 Şubat – 02 Mart 2014 tarihleri arasında Kahramanmaraş ilinde yapılan 17 – 18 Yaş Okullararası Grekoromen ve Serbest Güreş Grup müsabakaları sonucunda İlimizi başarıyla temsil ettiler ve toplam 5 madalya aldılar.
Madalya Alan Sporcularımız ise şu şekilde;

Eyyüp Kurt                 55 Kg. Serbest Güreş - 1. Oldu - Altın Madalya Kazandı

Emre Aksu                  50 Kg. Serbest Güreş - 1. Oldu - Altın Madalya Kazandı

Zeki Kurt                    60 Kg. Serbest Güreş - 3. Oldu - Bronz Madalya Kazandı

H.İbrahim Gülistan    50 Kg. Greko Romen - 3. Oldu - Bronz Madalya Kazandı

Lütfi Güraslan                        50 Kg. Greko Romen - 3. Oldu - Bronz Madalya Kazandı

 

Kahramanmaraş’ta düzenlenen Okullararası Grekoromen ve Serbest Güreş Grup müsabakalarında

dereceye giren sporcular ve antrenörler, elde edilen başarılı dereceleri Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a armağan ettiklerini ifade ederken, kendilerine her türlü katkı ve desteği sağlayan Başkan Savaş’a teşekkür ettiklerini belirttiler. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş güreş takımı sporcularını ve antrenörlerini başarılarından dolayı kutladığını, başarılarının devamını dilediğini belirtti.