HADİSE İSKENDURUN U SALLADI

31. Uluslararası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali’nde sanatçı Hadise sahne aldı.
HADİSE İSKENDURUN U SALLADI
Atatürk Anıt Alanı’nda düzenlenen halk konserini, İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek ve eşi Dr.Ümran Civelek, protokol mensupları ve onbinlerce vatandaş dinledi.Sanatçı Hadise’ye çiçek ve plaketle teşekkür eden Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Sevgili İskenderunlu kardeşlerim sanat böyle bir şey. Hadise hanım, mutluluğun sırrını veriyor; sevgi” dedi.Sanatçı Hadise’ye “Hoşgeldiniz” diyen Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Konserinizi, şarkılarınızı çok beğendik.
  
Sizi İskenderun’a tekrar bekleyoruz” diye konuştu.Türk askerinin İskenderun’a girişinin 75. Yıldönümü ve Kurtuluş Bayramını kutlayan Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, ” Nice 75 yıllara diliyorum. Ne güzel kardeşçe eğleniyoruz. Sevgiler. İskenderunlu kardeşlerim, ben sizi seviyorum” dedi.Sunuculuğunu Arzu Saygın’ın üstlendiği konserde, halkın arasında dolaşan Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, konseri bir süre vatandaşlarla birlikte dinledi.Halkın büyük ilgi gösterdiği konser, havai fişek gösterisiyle sona erdi.


 

HADİSE İSKENDURUN U SALLADI haberi 09 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  86850 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle