HAFIZLIK TAÇ GİYME TÖRENİ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, İl Müftülüğüne bağlı Yavuz Selim yatılı kız Kur’an kurslarının düzenlediği Hafızlık Taç Giyme törenine katıldı.
HAFIZLIK TAÇ GİYME TÖRENİ
   Hatay Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve Vali Yardımcısı Bilal Ölmez, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, ilçe Müftüleri, Kur’an kursu öğreticileri, öğrencileri ve ailelerinin katıldığı etkinlik sonrasında görüşlerini belirten Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci şunlara değindi; “ Kur’an tilavetleri, sema gösterileri ile maneviyatı ve huzuru bol dakikalar yaşadığımız etkinlik, hayatımızın müstesna anlarından biri oldu. Katılımcıların adeta huşu içerisinde dinlediği ve izlediği programın kentimizin diğer Kur’an kurslarına da örnek teşkil etmesini temenni ediyorum. Böylesine zengin bir etkinlik düzenledikleri için emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyor, eğitimlerini tamamlayarak hafızlık mertebesine erişen 9 hanım kızımızı da tebrik ederek başarılar diliyorum.”          Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin hafız olan 9 bayan öğrencinin her birine çeyrek altın hediye ettiği etkinlik dualar eşliğinde son buldu.
HAFIZLIK TAÇ GİYME TÖRENİ haberi 23 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  28075 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle