HAGİAD 1. İŞBİRLİĞİ PLATFORMU

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Genç İş Adamları Derneği'nin(HAGİAD) bu yıl 1'incisini düzenlemiş olduğu "İş Birliği Platformu"na katıldı.

HAGİAD 1. İŞBİRLİĞİ PLATFORMU

HATMEK Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinliğe Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Vali Vekili Orhan Mardinli, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zekiye Çankaya Fakıoğlu, çok sayıda iş adamı ve vatandaş katılım gösterdi. İş dünyasından çok sayıda firmanın katıldığı ve firma stantlarının kurulduğu etkinlikte Başkan Savaş, stantları teker teker gezerek ürünleri inceledi ve ürünler hakkında bilgiler aldı.Yüzlerce ürünün yer aldığı platformda konuşma yapan HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zekiye Çankaya Fakıoğlu "Amatör bir ruhla başladığımız, henüz birincisini düzenlediğimiz platformu çok profesyonel bir biçimde sürdürdük.Üyeler arasındaki işbirliğini daha sıcak seviyelere ulaştırmak için böyle bir organizasyon gerçekleştirdik" dedi.Başkan Savaş, HAGİAD tarafından düzenlenen bu etkinliğin takdire değer bir etkinlik olduğunu ifade ederek, yapılan çalışmanın oldukça başarılı olduğunu belirtti.Fakıoğlu, Katkılarından ve katılımlarından dolayı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti. Platform, düzenlenen defile ve verilen kokteylle sona erdi.

HAGİAD 1. İŞBİRLİĞİ PLATFORMU haberi 26 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  76625 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle