HAGİAD 2. İşbirliği platformu

<strong>&nbsp;Hatay Gen&ccedil; İşadamları Derneği kuruluşunun 23. yılında Anemon Otel&rsquo;de 2.HAGİAD İşbirliği platformu toplantısı d&uuml;zenledi.</strong>
HAGİAD 2. İşbirliği platformu

Hatay ekonomisine yön verenlerin bir araya geldiği seminere Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, KOSGEB İl Müdürü Kenan Sert, İŞKUR İl Müdürü Ahmet Karaveli, MKÜ Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yahya Kemal Avşar, ile birlikte Hatay’dan ve çevre illerden işadamları ve firma temsilcileri katıldı. Seminerde düzenlenen fuarla firmalar da kendilerini katılımcılara tanıtma imkânı elde ettiler. Platformun ikinci gününde açılan stantları Hasiad ve Antakya organize sanayi bölgesi başkanı  Tahsin Kabaali,işadamı Türkonfed yönetm kurulu üyesi Faruk Ekinci, Mehmet Kılıçlar ve bazı işadamları stantları ziyaret ederek firmalardan bilgi aldılar. Seminerin açılış konuşmasını yapan, HAGİAD Başkanı Zekiye Çankaya Fakıoğlu, “Hepiniz düzenlediğimiz İşbirliği platformuna hoş geldiniz. Bu tür toplantıları düzenleyeceğimiz fuar alanımız olmadığı için toplantıyı burada düzenliyoruz. Herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım toplantımız herkese faydalı olur” dedi.Konuşmaların ardından katılımcılar firmaların düzenlediği standları gezerek firmalar hakkında bilgi aldılar.

HAGİAD 2. İşbirliği platformu haberi 01 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1010 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle