HAGİAD 21 YAŞINDA

Hatay Genç İşadamları Derneği(HAGİAD) 21. Yaşına girdi.
HAGİAD 21 YAŞINDA
. 21. Yılını 21 üye ile süsledi. Anemon Otelde düzenlenen geceye Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, Hatay vali yardımcısı  H.Volkan Köksal, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Kurucu Başkanı Erhan Özmen, CHP Antakya Belediye başkan adayı Dr. Ramiz Parlar ve çok sayıda iş adamı katılım gösterdi. Gecede bir konuşma yapan HAGİAD başkanı Aydın Doksöz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün söylemiş olduğu, "Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek olan sizlersiniz.” sözünü unutmayacaklarını ve unutturmamak için daima çaba göstereceklerini ifade etti. HAGİAD’ın 175 üye ile faaliyetini sürdürdüğünü dile getiren Doksöz; “Amacımız; çağdaş ve laik Türkiye Cumhuriyetini gelecek nesillere en güzel ve en doğru şekilde taşımaktır. Bildiğiniz üzere HAGİAD şehrimizin en önemli etkin sivil toplum kuruluşlarından biridir. Son dönem ülkemizin, özellikle şehrimizin ekonomisinde yaşanan olumsuzluklara rağmen hala ayakta kalabilmek ve yıllardır yaşadığımız kardeşliğin evam etmesi bizleri sevindiriyor.Bunun yok edilmemesi için hepimiz mücadele ettik. Bu akşam şehrimizin genç girişimci  iş adamlarını bir araya getirip büyük HAGİAD ailesini sizlerle buluşturmak üzere toplandık. HAGİAD 21  yaşında bizlerde 21. yaşımızda 21 yeni üyemizle daha da güçlendik daha da büyüyoruz.
 
 HAGİAD benim yada senin  değil, biizm felsefesini kendine illke olarak benimsemiştir. ve bu felsefeyle yoluna devam etmektedir.” Dedi. Daha sonra bir konuşma yapan  TÜGİK Kurucu Başkanı Erhan Özmen, gen iş adamları olarak yeni projeler üretmek ve Türkiye ekonomisine maksimum seviyede katkı sağlamak için çalıştıklarını dile getirdi. Türkiye genelindeki her sektörde çeşitli sıkıntılar olduğunu ifade eden Özmen, “Türkiye’de yeterli üretim yapılmıyor. İthal edilen ara mal sıkıntısı ger geçen gün artıyor. Bu konuda çeşitli projeler gerçekleştireceğiz. Bu konuda en büyük pay eğitime düşmektedir. Eğitimde küreselleşmemiz şart.” Dedi. Gecede daha sonra HAGİAD’ın kadrosuna katılan, Hayrettin Ateş, Burak Buru, H. Özgür Akbay, Ali Dablan, İlayda Aslan, Cem Bucak, Merih Varavir, Mehmet Özkan, Metin REcepoğlu, Hakkı Çinçin, Ayhan Girişken, Selçuk Akıllı,Yusuf Kazar, Cemil Demirbil, Semih Özbay Dengü Doğan, Ömer Abdo, Mehmet Günyaşar, Sami Yabancu, Mehmet Tatlı, Umut Eraslan ve Mehmet Sarıoğlu’na protokol üyeleri tarafından plaket ve rozet takıldı. Ayrıca HAGİAD’ın onursal üyeleri de unutulmadı, Fuat Narin, Vecdi Asfuroğlu, Doğan Narin Kurucu Üye, Hikmet Günsay, Ali Özbuğday ve Hakan Behzatoğlu’na plaket takdim edildi. HAGİAD pastası yeni üyelerle kesildi.Muhteşem gecede Ünlü ses sanatçısı Suzan Kardeş sahne aldı. Gece geç saatlere kadar devam eden gecede davetliler doyasıya eğlendi.
İzzet NAZLI
Hatay Söz Gazetesi- Muhabir
HAGİAD 21 YAŞINDA haberi 26 Şubat 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  35050 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle