HAGİAD BASINLA YEMEKTE BULUŞTU

Hatay Genç İşadamları Derneği yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz Perşembe günü yerel basın mensuplarıyla yemekte bir araya geldiler.

HAGİAD BASINLA YEMEKTE BULUŞTU
Yönetime geldikleri 29 Mayıs 2014’ten bugüne kadar gerçekleştirdikleri ve gerçekleştirmeyi planladıklarını basın mensuplarıyla paylaştılar. Konu ile ilgili açıklama yapan HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zekiye Çankaya Fakıoğlu, “Yaklaşık 3,5 aydır yönetimdeyiz. Yönetime talip olduğumuzda en önemli çıkış noktamız ilk kadın başkan idi. Bundan güç alarak İlkleri misyon edindik.. Derneğimiz tarihinde ilk kez bu kadar genç yönetim ile çalışıyoruz. Bunu geçtiğimiz pazartesi günü Mustafa Kemal Üniversitesi ile imzalamış olduğumuz MKÜ-HAGİAD İşbirliği  Protokolü takip etti. 24-25 Eylül 2014 tarihlerinde Hatay Büyükşehir Belediyesi HATMEK Tesisleri’nde yapacağımız 1. HAGİAD İşbirliği platformu izliyor.”dedi.Bugüne kadar hep ilkleri gerçekleştirdik ifadelerini kullanan Başkan Zekiye Çankya Fakıoğlu, “Tabii hep böyle gitmeyecek. Arada başka projeleri de hayata geçireceğiz. Mesela HATMEK Kadın El Emeği Pazarı’nda stand açan hanımlarımıza Kadın Girişimciler Koordinatörümüz tarafından panayır organize edildi. ZİREM ile yaptığımız işbirliği kapsamında çocuklara yerel bir el sanatımız olan mozaik eğitimi vereceğiz. Bu proje kapsamında yapılan tabloları satışa sunup, geliri yine bu çocuklarımız için kullanılmak üzere ZİREM’e bırakılacak. Geçtiğimiz haftalarda Hatay Valiliği tarafından organize edilen Akdeniz Mutfak Günleri etkinliklerinde de İl Yenilik Platformu paydaşı olarak destek verdik.”açıklamasında bulundu. Bugüne kadar hayata geçirdiklerimizi kısaca özetlediğini belirten Başkan Çankaya açıklamasının devamında şunları söyledi: “Bundan sonrası için de planlarımız var. Bildiğiniz gibi ABİGEM A.Ş. ortağıyız. Bu kapsamda üyelerimizi devlet desteğiyle yurtdışına götüreceğiz. Projeler yapacak, üyelerimizin ekonomi alanında ihtiyaç duydukları eğitim, seminer, panel gibi organizasyonlar yapacağız. Hep iş olmaz, arada eğlenceli yemekler, kokteyllerde de bir araya geleceğiz.” Genç bir yönetim olunca, sinerji de farklı oluyor şeklinde konuşan Çankaya, “Her gün yeni bir proje ortaya çıkıyor. Önümüzdeki kısa vadede yine bir ilk için plan yapıyoruz. K.K.T.C. Cumhurbaşkanı’nı ziyaret edeceğiz. Yerel basın mensuplarıyla periyodik aralıklarla bir araya geleceğimizi de belirtmek isterim. Herkese katılımı için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.Basın mensupları ile bir araya gelinen toplantıda sürpriz bir doğum günü kutlaması gerçekleşti. HAGİAD  başkan yardımcısı Volkan Ekmekçi kendisi için getirilen doğum günü pastasını keserek,yapılan bu sürpriz karşısında çok mutlu olduğunu belirtti. Ekmekçi,tek tek kutlamaları kabul ederek herkese teşekkür etti.
Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        İRADE Gazetesi

HAGİAD BASINLA YEMEKTE BULUŞTU haberi 23 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  38610 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle