HAKAN KOKUSEVER:HER ZAMAN TETİKTE OLMALIYIZ

TÜRK HARP MALULÜ GAZİLERİ ŞEHİT DUL VE YETİMLER DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ BAŞKANI KOKUSEVER: -''HER ZAMAN TETİKTE OLMALIYIZ''
HAKAN KOKUSEVER:HER ZAMAN TETİKTE OLMALIYIZ
Türkiye Harp Malulü Gazileri Şehit Dul ve Yetimler Derneği Hatay Şubesi Başkanı Hakan Kokusever, dahili ve harici bedbahtların ülkemiz üzerindeki karanlık emellerine karşı bir bütün olarak her zaman tetikte olunması gerektiğini bildirdi.
     Kokusever, Derneğin Genel Merkezinin 95. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Antakya Şehitliğinde düzenlenen törende, anıta çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu.
     1915 yılından bu yana kıvançla kutlanan ''Şeref Günü'' olarak anılan, bugünün anlamını bir bütün olarak özümsenmesi gerektiğini belirten Kokusever, şöyle konuştu:
     ''Bir hususun, millet olarak dikkatlerimizden kaçırılmamasına ve top yekün hareket edilmesi oldukça önem arz etmektedir. Dahili ve harici bedbahtların ülkemiz üzerindeki karanlık emellerine karşı bir bütün olarak her zaman tetikte olmalıyız. Hürriyetimiz şeref ve onurumuz adına önemlidir. Bu önemim göz ardı edilmesi halinde hürriyetin tehlikeye düşeceği; hal böyle olunca da şeref ve onurdan söz edilemeyeceği göz ardı edilmemelidir. İdrak etmekte olduğumuz 'Şeref Günü'müzün ülkemize ve dünyaya barış ve huzur getirmesini diliyorum.''
     Törene dernek yöneticileri, şehit, gazi aileleri ve yakınları katıldı.