HAKEMLİKTEN GÖZLEMCİLİĞE

İlimiz Ulusal, Klasman Voleybol hakemlerinden aynı zamanda Voleybol İl Temsilcisi olan Mustafa  Kemal SONER hakemlik mesleğine son noktayı koydu.

HAKEMLİKTEN GÖZLEMCİLİĞE

Bundan böyle Voleybol gözlemciliği yapacağını açıklayan SONER,  25 yıldır Voleybol hakemliği yapıyordum. Son 3 yıldır da Voleybol Federasyonu İl Temsilciliği görevini yürütüyorum. Bundan böyle İl Temsilciliği yanı sıra Voleybol Klasman Gözlemciliği yapacağım.Artık bu spora gözlemci olarak katkı vereceğini belirten SONER hem Altan gelen hakemlere örnek olmak hem de İlimizin tanıtımına ve bu spora katkı vereceğim dedi. Soner Voleybol gözlemcisi olarak ilk maçına, geçtiğimiz 15.11.2014 Cumartesi günü Antakya Spor Salonunda oynanan ve HBB takımının Kayseri Melikgazi takımını 3-0 yendiği 2. Lig erkekler Voleybol maçına çıktı.

HAKEMLİKTEN GÖZLEMCİLİĞE haberi 21 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  5990 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle