HALK PLAJINDA CAN PAZARI

Akrabalarını ziyaret için Hatay'ın İskenderun ilçesine gelen genç, serinlemek için girdiği denizde boğuldu, gencin iki kuzeni ve onları kurtarmaya çalışan bir kişi de hastaneye kaldırıldı.
HALK PLAJINDA CAN PAZARI
  Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş'ta oturan Hakan Nakış (14), İskenderun'a bağlı Karaağaç beldesinde oturan kuzenleri Ayşenur Nakış (17) ile Sefa Nakış'ın (13) yanına geldi. 3 genç, öğle saatlerinde serinlemek için beldedeki halk plajında denize girdi. Denizde birbirleriyle şakalaşan gençler bir süre sonra dalgalara kapıldı.
 

     Boğulma tehlikesi geçiren gençlerden Ayşenur ve Sefa Nakış, denizde yüzen Zeki Atay (45) ve diğer vatandaşlar tarafından güçlükle kıyıya çıkarıldı. Yaklaşık 20 dakika sonra da Hakan Nakış sudan çıkartıldı. 112 Acil Servis ambulansıyla İskenderun Devlet Hastanesine kaldırılan gençlerden Hakan Nakış, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ayşenur ile kardeşi Sefa Nakış'ın ise durumunun ağır olduğu öğrenildi.
     Bu arada, Nakış kardeşleri kurtarırken boğulma tehlikesi geçiren Zeki Atay adlı vatandaş da İskenderun Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
     Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 
 
HALK PLAJINDA CAN PAZARI haberi 14 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  94585 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle