Has ailesi buluşması

Türkiye’nin şehirlerarası yolcu taşıma şirketlerinden Hatay Has Otobüs Seyahat Firması’nın üst yönetici ve hizmet birimindeki isimleri bir araya geldi.

HAS Turizm’in Hatay’daki otogarlar ve ilçe temsilcileri ile HAS Otobüs İşletmesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kara’nın katıldığı toplantıda, hizmet kalitesi çıtasının yükseltilmesi ekseninde yapılanlar, yapılamayanlar ve ihtiyaçlar ele alındı. Toplantıda ayrıca; yolcuların sağlık güvencesi, pandemi kurallarının uygulanmasında karşılaşılan güçlükler ile bu güçlüklerin aşılması konuları da masaya yatırıldı.

Has ailesi buluşması haberi 11 Eylül 2020 14:58 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Has Turizm adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Turizm ve Seyahat Acentaları sektörüne eklenmiş olup  1841 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
Kategori
Has ailesi buluşması haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri hatay ili hatay-merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 1841 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Has+Ailesi+Buluşması Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Has ailesi buluşması Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/haber/yerel/has-ailesi-bulusmasi-235243 #Has #ailesi #buluşması #Hasailesi #ailesibuluşması #Hasailesibuluşması