HASİAD TAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Başkan savaş 13. Dönem Olağan Genel Kurulunda Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği(HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Murat Hayzaran ile beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
HASİAD TAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET
HASİAD TAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Gerçekleşen ziyarette  Başkan Hayzaran’a yeni görevinde başarılar dileyerek, yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alan başkan savaş  ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği başkanı Hayzaran ise iyi dileklerinden ve nazik kabullerinden dolayı Hatay büyükşehir belediye başkanı Dr. Lütfü Savaşa  teşekkür etti.  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş    Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin(HASİAD) yeni seçilen Başkanı Sayın Murat Hayzaran ve yönetim kurulu üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaret dolayısıyla teşekkür ediyorum.   Sayın Hayzaran ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

HASİAD TAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET haberi 17 Nisan 2021 15:46 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hasiad Hatay Sanayici Ve İşadamları Derneği adına Hatay / Hatay Merkez muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Sanayici ve İşadamları Derneği sektörüne eklenmiş olup  215 kişi tarafından okunmuş 2 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Kategori
HASİAD TAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET haberi, Hatay Hatay Merkez Yerel Haberleri Hatay ili Hatay Merkez ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2021 yılı içerisinde 215 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Hasiad+Tan+Başkan+Savaş+A+Ziyaret Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
HASİAD TAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 18 Mayıs 2021 Salı 23:22 https://firmarehberim.com/haber/yerel/hasiad-tan-baskan-savas-a-ziyaret-235696 #HASİAD #TAN #BAŞKAN #SAVAŞ #A #ZİYARET #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #HASİADTAN #TANBAŞKAN #BAŞKANSAVAŞ #SAVAŞA #AZİYARET #HASİADTANBAŞKANSAVAŞAZİYARET #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Yerel Haberleri

ATSO DAN DEFNE İLÇEMİZE MÜJDE

ANTAKYA TİCARET ODASI BAŞKANI HİKMET ÇİNÇİN'İN GİRİŞİMLERİYLE DEFNE'YE NOTER AÇILMASI KARARI ALINDI.

Hatice Ekmekçi | 19 Nisan 2021 16:43
HASİAD TAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Başkan savaş 13. Dönem Olağan Genel Kurulunda Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği(HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Murat Hayzaran ile beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Nisan 2021 15:46
TAŞTAN SES GELİYOR AMA BAKANLIKLARDAN SES GELMİYOR

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı’nın 2. Birleşimi, gerçekleştirildi.

| 17 Nisan 2021 14:33
HATODER’de Hasan Yetkin Dönemi

Hatay Talasemi Ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği olağan genel kurulu Güzelburç Şah Restaurant’ta gerçekleşti.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 14:05
Aşk! Her yerde aşk değil midir

Bu cümle 15 yıldır aklımda ,kulaklarımda.Lisede Edebiyat Öğretmenim evrensel bir duygu söyleyin diye sormuştu. Hiçbirimiz de tık yok. Hocamız sessizliği bozup ''Aşk, her yerde aşk değil midir?'' diye sormuştu.

Gamze Kumlu Melodi Radyo | 17 Nisan 2021 13:50
BAŞKAN NEJDAT SİN İHRACAT YÜZDE 22 ARTTI

Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçılar Birliği Başkanı Nejdat Sin, 2021’in ilk çeyreğinde Türkiye’nin yaş meyve sebze ihracatının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 22 artışla 774,5 milyon dolara ulaştığını açıkladı.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 13:24
HASİAD’tan Vali Doğan’a ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 13. Dönem Olağan Genel Kurulunda Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Murat Hayzaran ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Nisan 2021 13:16
Aktarlar Çarsısında Ramazan Hareketliliği

Antakya’da İftar ve sahur yemeklerini güzelleştirmek isteyenler,Misafir ağırlayacaklar ve özellikle hazımsızlık çekenler baharat çeşitlerinden satın almak için Aktarlar çarşısına akın ediyor.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Nisan 2021 13:13
Kılıçdaroğlu Mazbatasını Alan Açıkalın’ı Kutladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mazbatasını alan Hatay Barosunun yeni Başkanı Av. Cihat Açıkalın’ı kutladı.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 13:06
Tavuk sektöründe parlayan yıldız Ali Gazi

Sektöre 1989 yılında Tavuk, Balık ve Yumurta satışı ile giren ilimizin ve sektörün tanınmış iş insanlarından Ali Gazi, 2015 yılında Bey Piliç Hatay Bölge Bayiliğini aldı. 2015 yılından bu yana sürdürdüğü Bey Piliç Bayiliğinde adından söz ettiren Ali Gazi, Defne ilçesine bağlı Ballıöz mahallesinde ki kendi üretim tesislerinde tavuk parçalama, paketleme ve dağıtım işine devam ediyor.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Nisan 2021 12:47