HASİAD’dan MKÜ ye Ziyaret

Hatay Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Başkanı Tahsin Kabaali ve yönetim kurulu üyeleri Hatay’da birlik ve beraberliği sağlamak için gerçekleştirdikleri kurum ziyaretleri kapsamında Üniversitemizi de ziyaret ettiler.
HASİAD’dan MKÜ ye Ziyaret
Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Kılınç ve Prof. Dr. Veysel Eren’in de hazır bulunduğu ziyarette, HASİAD Başkanı Tahsin Kabaali Rektör Kaya’ya Hatay için yapmak istedikleri faaliyetlerden bahsetti.Derneklerinin Şubat ve Mart ayı içerisindeki faaliyetlerini Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya’nın bilgisine sunan Kabaali, halen birçok projeyi şu anda yürüttüklerini ifade ederek; “HASİAD olarak, Hatay’ın üzerindeki olumsuz algıyı yıkmak, güçlü Hatay lobisi oluşturmak için birçok projemiz mevcut olup bu hususta üzerimize düşen tüm görev ve sorumlulukları yerine getirmek için çaba sarf etmekteyiz” dedi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya ise, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, HASİAD’a yapacakları çalışmalarda başarı dileklerinde bulundu. Mustafa Kemal Üniversitesi olarak üzerlerine düşen sorumlukları yerine getirmeye hazır olduklarını belirten Rektör Kaya, birlik ve beraberliğe çok ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.