HASİAD’IN VERGİ DAİRESİ BAŞKANI ZİYARETİ

 HASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Halit YAĞCIOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Sayın Nazmi EROL’u makamında ziyaret etti.

HASİAD’IN VERGİ DAİRESİ BAŞKANI ZİYARETİ
HASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Halit YAĞCIOĞLU, öncelikle samimi karşılamalarından dolayı Hatay Vergi Dairesi Başkanı Sayın Nazmi EROL’a teşekkür ederek, geçen hafta kutlanan “Vergi Haftasını” kutladıklarını ve vergi haftasının ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.
Ayrıca, vergilerin ülke kalkınmasındaki önemini bildiklerini ifade ederek, işadamları olarak üzerlerine düşen görev ve sorumluluklarınbilincinde olduklarını belirtti.Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ise, öncelikle HASİAD Yönetim Kurulu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı’nın faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirme yaptıktan sonra 2014 yılı vergilendirme dönemine ilişkin bilgiler verdi. Ayrıca, ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin gelişmesi adına Vergi Dairesi Başkanlığı olarak her türlü katkı sağlamaya hazır olduklarını belirtti.