Hassa'da bayramlaşma

Hassa Belediye Parkı'nda yapılan bayramlaşmaya AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Hassa Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Demir ile kurum müdürleri, köy muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Hassa'da bayramlaşma
Öntürk, etkinlikte yaptığı konuşmada, bayramlarda, kırgınlıkların ve dargınlıkların bitirildiğini, barış ve hoşgörünün hakim olduğunu, toplumumuzun yeniden saf ve berrak bir biçimde şekillendiği söyledi.
     Hassa-Kırıkhan arası bölünmüş yolun en kısa zamanda tamamlanacağını, devlet hastanesinin personel sıkıntısının giderilmeye başlandığını ifade eden Öntürk, ilçede önümüzdeki yıl iki göletin yapılacağını kaydetti.
     Hassa'nın eğitim alanında da önemli yol kat ettiğini belirten Öntürk, hayırseverler tarafından yaptırılan 10 derslikli anaokulunun yanı sıra ilçede 24 derslikli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin de protokolünün yapıldığını söyledi.
Hassa'da bayramlaşma haberi 10 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  122035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle