HATAY 2013 TE UCUZA UÇACAK

2013 yılında 5. Yaşını kutlayacak olan, Türkiye’nin iç hatlarda en fazla noktasına uçuş düzenleyen havayolu markası Anadolujet’le; Anadolu halkı yaz tarifesinin başladığı Nisan ayından itibaren daha fazla noktaya daha fazla uçuşla seyahat etmek imkânı bulacak.
HATAY 2013 TE UCUZA UÇACAK

Geçtiğimiz yıl 5,5 milyona yakın yolcuyu sevdikleriyle gökyüzünden kavuşturan Anadolujet, yeni yılla beraber iç hatlardaki büyümesine yön verecek sefer artışlarıyla yolcularına alternatif uçuş imkânları sunmak için hazırlıklarını tamamladı.  Uygun fiyatlarla 2013’ün ilk günlerinde satışa açılan seferlerle doğudan batıya pek çok şehirde günlük sefer sayıları arttırılmış olacak.

                   Yeni yılın ilk günlerinde “Erken Alan Yol Alır” sloganı ile erken rezervasyonla alınan biletlerle 15 Şubat – 15 Nisan 2013 tarihleri arasında 39 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı sunan ve büyük talep gören Anadolujet kampanyaları da yıl boyu sürecek                  

                  Nisan 2013 Anadolujet yaz tarifesi itibariyle Ankara – Hatay uçuşları karşılıklı günde 2 sefere çıkarılarak hem Hataylıların Ankara’ya ulaşımları ve Ankara üzerinden kısa bekleme süreleri ile başta Antalya, Erzurum, İzmir, Trabzon ve Van olmak üzere Anadolu’nun dört bir yanına seyahat etmeleri için önlerinde daha fazla seçenek olmuş olacak. Arttırılan seferlerle ilgili tarife bilgisine www.anadolujet.com web sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilecek.  

            Anadolujet’in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan devam eden uçuşlarının sefer sayılarının arttırılması ve yeni hatların eklenmesi çalışmaları da devam ediyor.

 

 

HATAY 2013 TE UCUZA UÇACAK haberi 21 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  70095 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle