HATAY A SAHİP ÇIKALIM

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin şanverdi , "Hatay hoşgörü kenti, bu hoşgörüyü hiçbir zaman kaybetmeyelim. Birlik ve beraberlik içerisinde Hatay'a sahip çıkalım" dedi.
HATAY A SAHİP ÇIKALIM
Antakya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sabit Teksöz ve beraberindekiler, yakınında patlama meydana gelen Reyhanlı  Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Şanverdi ile görüştü. Ziyaret sırasında hayatını kaybedenler için dua edildi. Teksöz, patlamada hayatını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar diledi. İlçede meydana gelebilecek provokasyona izin vermeyeceklerini belirten Teksöz, kooperatif olarak her zaman Reyhanlıların yanında olduklarını söyledi. Belediye Başkanı Şanverdi ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Reyhanlı esnafı yaralarını sarmaya başladı. Kısa sürede hükümetimizin ve sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle yaralarımızı hızlı bir şekilde saracağız" dedi. Hatay'ın yaşanan olayları en kısa zamanda atlatacağını belirten Şanverdi, şöyle devam etti: "Hatay  hoşgörü kenti, bu hoşgörüyü hiçbir zaman kaybetmeyelim. Birlik ve beraberlik içerisinde Hatay 'a sahip çıkalım. Her gittiğimiz yerde birlik ve beraberlik mesajları verelim. Sivil toplum kuruluşlarından bunu istiyorum. Siyaseti bir kenara bırakalım çünkü şu anda birlik ve beraberlik günü. Kışkırtmalara, farklı düşüncelere meyil vermeyelim." Konuşmaların ardından Teksöz, Şanverdi'ye Türk bayrağı verdi. Daha sonra Teksöz ve beraberindekiler esnafa Türk bayrağı dağıttı. 
HATAY A SAHİP ÇIKALIM haberi 17 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  53205 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle