HATAY A YILDIZ YAĞACAK

Hatay’da spor denilince akla gelen ilk isim olan Ömer Baysal, yine büyük bir organizasyona imza atıyor.
HATAY A YILDIZ YAĞACAK
 Aynı zamanda TÜRFAD Hatay Şube Başkanı olan Ömer Baysal, spor adına rüya gibi bir organizasyon gerçekleştiriyor. Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Hatay şubesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ödül töreninde birbirinden ünlü spor adamları Hatay’a gelecek. Ödül töreni Antakya Erol Bilecik Kongre Merkezi’nde 4 Aralık 2012 Salı günü saat 13.30-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. TÜRFAD Hatay Şube Başkanı Ömer Baysal, geleneksel “İnsanlar Yaşarken Anılmalıdır” ödül töreninin bu yıl Antakya’da yapılacağını söyledi. Başkan Baysal, bir çok futbolcunun da katılacağı ödül töreninde çeşitli branşlarda 33 ismin ödüllendirileceğini açıkladı.
 
 Türk Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Yılmaz Vural, Yücel İldiz gibi bir çok ünlü spor adamının bu törene misafir olarak katılacaklarını belirten Baysal, törenin 4 Aralık Salı günü Antakya Erol Bilecik Konferans Salonu’nda yapılacağını söyledi. Başkan Baysal, ödül törenini yapmaktaki gayelerinin ise spora hizmet eden insanlara unutulmadıklarını gösterip onları onore etmek olduğunu kaydetti.
HATAY A YILDIZ YAĞACAK haberi 03 Aralık 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  235755 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle