HATAY BAROSU SALDIRIYI KINADI

 Hatay Barosu Başkanı Sinan Akgöl, CHP milletvekili adayı Refik Eryılmaz ve beraberindeki gruba yapılan silahlı saldırıyı kınadı.
HATAY BAROSU SALDIRIYI KINADI
 Akgöl, hedef gözetmeden yapılan böyle bir saldırının kentin huzur ve sükunu bozmaya yönelik olarak algılandığını belirtti.
     Hatay Barosu üyesi olan meslektaşları ve aynı zamanda CHP Hatay milletvekili adayı Refik Eryılmız'ın bulunduğu gruba yapılan saldırıda kimsenin canına zarar gelmemiş olmasından teselli bulduklarını ifade eden Akgöl, açıklamasında şunlara yer verdi:
     ''Olayın tesellisi olsa da hedef gözetmeden yapılan böyle bir saldırı kentimizdeki huzur ve sükunu bozmaya yönelik olarak algılanmaktadır. Seçimlerin demokratikliğine yakışır bir süreç izlemesi ve hukuka uygunluk içinde yapılması temel beklentimizdir. Bu ortamı ve kentimizin huzurunu bozacak bu tip olayların yaşanmamasını diliyoruz. Saldırıyı kınadığımızı, olayın içeriğinin aydınlatılmasını beklediğimizi, böyle bir saldırının yapılmaması için gerekli önlemlerin alınmasını istediğimizi bildiririz.''
HATAY BAROSU SALDIRIYI KINADI haberi 29 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  72100 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle