HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN
KENT: ''Yaşam alanına çimento darbesi''
     Antakya Çevre Koruma Derneği yönetim kurulu üyeleri, Kırıkhan ilçesine bağlı İncirli köyü sınırları içerisinde kurulması planlanan çimento fabrikasının dağ ceylanlarının yaşam alanını tehdit edeceğini ve buna izin verilmemesi gerektiğini belirttiler.
    
     ZAFER: ''MKÜ'de göğüs ameliyatı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi'nde ilk kez ''Nuss ve Abramson'' tekniği ile göğüs ameliyatı gerçekleştirildi.
    
     ASİ: ''Köklere Giden Yol Antakya'dan geçiyor''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ''Köklere Giden Yol'' kitabını hazırlamak için Romanya, Bulgaristan'dan gelen 22 kişilik grubu makamında kabul etti.
    
     YORUM: ''Merdivenden düşen kişi öldü''
     İskenderun ilçesinde merdivenden düşen 50 yaşındaki kişi hayatını kaybetti.
    
     ÖZYURT: ''Toplantılarımızı sürdüreceğiz''
     Hatay Forum Ortak Çalışma Grubu Girişimcisi Ekrem Dönmez, ''Ön Yargılar Giremez'' başlığı altında her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri toplantıya 3 kişinin katıldığını belirterek, ''Tek başımıza kalsak da toplantıları sürdüreceğiz'' dedi.
    
     ATAYURT: ''Kaçak hayvan kesimleri önlenmeli''
     Hatay Veteriner Hekimler Odası Başkanı Yahya Hamurcu, yönetmeliklere uygun hale getirilmeyen kesimhanelerin kapatılması ve kaçak kesimlerin önlenmesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini kaydetti.
    
     HATAY: ''Antakya'nın deprem master planı hazır''
     Antakya-Kahramanmaraş bölgesinde deprem tehlikesine hazırlık, hasar görebilirlik ve zarar azaltma master planının hazır olduğunu bildirildi.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 28 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  253545 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle