HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN
     YORUM: ''KAGİD üyeleri sertifika aldılar''
     DOĞAKA 2010 yılı teknik destek programı kapsamında hazırlanan proje ile 12 günlük ''Koç ve Mentor Yetiştirme Eğitimine'' katılan Hatay Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD) üyelerine Antakya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) gerçekleştirilen törenle sertifikaları dağıtıldı.
    
     ÖZYURT: ''Yusuf'un acilen yardıma ihtiyacı var''
     Geçirdiği trafik kazasında omuriliğinde ezilme olan 10 yaşındaki Yusuf Kaya'nın tedavisi ve yürüyebilmesi için 200 bin TL gerekiyor. İnşaatlarda çalıştığını ifade eden baba Cemil Kaya, devlet büyüklerinden ve hayırseverlerden yardım beklediğini söyledi.
    
     KENT: ''Beklenen oldu, bina müze oldu''
     Antakya Belediyesi'nin başlattığı yeni bir çalışma ile uzun yıllardır belediye binası olarak kullanılan eski taş binanın müzeye çevrileceği açıklandı.
    
     ASİ: ''Katil zanlısı üvey oğlu çıktı''
     Hatay'da boğazı kesilerek öldürülen kadının katil zanlısı üvey oğlu çıktı. Hacı Ömer Alpagot Mahallesi Süreyya Halefoğlu caddesinde bulunan tek katlı evde boğazı kesilerek öldürülmesiyle ilgili yapılan araştırmada, cinayeti üvey oğlunun işlediği tespit edildi.
    
     ATAYURT: ''Hatay'da görevli polis memuru hız kurbanı oldu''
     Hatay Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve izninin geçirmek için Şanlıurfa'ya giden evli 4 çocuk babası Bekir Polat (45) aşırı hız yaptığı otomobiliyle DSİ'ye ait sulama kanalına uçtu. Aracından çıkamayan Polat, boğularak öldü.
    
     HATAY: ''İskenderun limanı özelleştirildi''
     Devlet Demir Yolları İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne ait İskenderun Limanı'nın 36 yıl süre ile işletme hakkı devri yöntemiyle özelleştirilmesi ihalesinin nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklifi 372 milyon dolarla Limak Yatırım Enerji Üretim İşletme Hizmetleri AŞ tarafından verildiği bildirildi
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 29 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  328735 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle