HATAY BASININDA BUGÜN

 - Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle
HATAY BASININDA BUGÜN
KENT: ''Müzebüs'ün ikinci durağı Antakya''
     Rahmi Koç Müzesi'nin Türkiye'nin her yerinde öğrencilere ulaşan ''Müzebüs'' Mersin'de başladığı Anadolu turuna Antakya'da devam ediyor. Altınözü ve Samandağ ilçesinde, toplam 5 okulun öğrencileri, bu farklı eğitim programıyla tanışma fırsatı bulacak.
    
     YORUM: ''Antakya'nın deprem gerçeği masaya yatırıldı''
     Almanya Bauhaus Üniversitesi Deprem Hasarlarını Araştırma Merkezi (EDAC), Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nin (ODTÜ) işbirliğiyle Antakya ve Kahramanmaraş bölgesinin ''Deprem Tehlikesine Hazırlık, Hasar Görebilirlik ve Zarar Azaltma Master Planları Hazırlanması'' (SERAMAR) çalıştayı Antakya Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıyla başladı.
    
     ÖZYURT: ''Vali Lekesiz'den son uyarı''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, şehrin girişini güzelleştirme konusunda yaptıkları çalışmaların istenilen düzeyde olmadığını vurgulayarak, sorumluluk alanında olan belediyeleri, konut sahiplerini ve iş yerlerini son kez uyardı.
    
     ASİ: ''Avrupa'nın yüzde 10'u kadar kırmızı et yiyoruz''
     Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Gökhan Günaydın, Türkiye'de 365 günde ortalama bir kişinin 7 kilogram bile kırmızı et yiyemediğini ifade ederek, bu rakamın Avrupalı için ortalama 75 kilogram düzeyinde olduğunu kaydetti.
    
     ATAYURT: ''335 adet makine ve ekipman dağıtıldı''
     İl Tarım Müdürü Bestami Zabun, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında 335 adet makine ve ekipman dağıttıkları belirtti.
    
     HATAY: ''Kırıkhan'da orman yangını''
     Kırıkhan ilçesinde çıkan orman yangınında 7 dönümlük alan zarar gördü.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 01 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  135550 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle