HATAY BASININDA BUGÜN

 - Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle
HATAY BASININDA BUGÜN
YORUM: ''Beyaz altın tarlada kaldı''
     Mevsimlik işçilerin, fındık ve ser ürünlerini toplamak için başka bölgelere gitmesi nedeniyle Amik Ovası'ndaki pamuğun toplanmasında sorunlar yaşandığı bildirildi.
    
     ATAYURT: ''Hassasiyetimiz daha da arttı''
     Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, okul önlerinde güvenlik ve trafik polislerinin artırıldığını, geçen yıl 87 okulun önündeki uygulamanın bu yıl 96 okula çıktığını söyledi.
    
     HATAY: ''Yaşlılara övgü ve hediye''
     1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Hatay Huzurevi'nde kalan yaşlılar vali ve belediye başkanını ziyarette duygulu anlar yaşandı.
    
     ÖZYURT: ''Riskli binaların güçlendirilmesi lazım''
     Uluslararası Deprem Mühendisliği Birliği Başkanı Prof. Dr. Polat Gülkan, Hatay'da 27 bin bina üzerinde inceleme yaparak, coğrafi işaretlendirmesini gerçekleştirdiklerini söyledi.
    
     KENT: ''Havuzda her gün egzersiz yaptırıyoruz''
     Erzin ilçesinde 20 gün önce hayvanseverler tarafından yaralı halde bulunan ve yüzgecinde İtalya plakası olan caretta caretta türü deniz kaplumbağasının kurtarılması için tedaviye yönelik çalışmaların titizlikle sürdürüldüğü bildirildi.
    
     ASİ: ''Kadın eliyle mozaik''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Esnaf Eğitim ve Sanat Evi'nde gerçekleştirilen ''Kadın Eliyle Mozaik Projesi'' etkinliğinde yaptığı konuşmada, kadın istihdamını artırmaya yönelik projeleri desteklediklerini belirtti.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 02 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  153290 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle