Hatay basınında bugün

- Hatay'da yayımlanan bazı gazetelerin haber başlıkları şöyle: 
    

Hatay basınında bugün
 
ASYA: ''Suriye'deki olaylar sınır kapılarında yoğunluğu azalttı ''
     Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan kapısı konumundaki Hatay'ın Reyhanlı ve Yayladağı ilçelerindeki tır geçişlerinin yanı sıra yolcu taşımacılığının yapıldığı kapılarda Suriye'deki olaylar nedeniyle giriş çıkışların yüzde 50 ile 60 oranında azaldığı bildirildi.
    
     ZAFER: ''Van'a kütüphane yapacaklar''
     Türkiye Yazarlar Sendikası (TYS) Hatay Temsilcisi ve Antakya-Aalen Sanat ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Karasu, Van depreminde hasar gören bir okula tam donanımlı modern bir kütüphane kuracaklarını belirtti.
    
     KENT: ''Otomobil sürücüsü olay yerinde hayatını kaydetti''
     Mehmet Ali Tümer (27) yönetimindeki 31 SA 159 plakalı otomobil merkeze bağlı Ekinci beldesi yakınlarında, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıktı. Yol kenarındaki ağaca ve elektrik direğine çarpan otomobil, yaklaşık 25 metre süreklendikten sonra şarampole devrildi. Kazada otomobil sürücüsü Tümer olay yerinde hayatını kaybetti.
    
     ASİ: ''Bordro yakma eylemi ''
     Hatay'da sağlık çalışanları bordro yakama eylemi yaptı.
     Antakya Devlet Hastanesi önünde toplanan bir grup sağlık çalışanları adına açıklama yapan Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Feleytun Gönç, sağlık alanında 2003 yılından bu yana ortaya konulan her yeniliğin çalışanlar arasındaki iç barışı ve motivasyonu bozduğunu iddia etti.
Hatay basınında bugün haberi 01 Aralık 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  169410 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle