HATAY BASININDA BUGÜN

HATAY - Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN
ATAYURT: ''Türkiye'ye örnek olsun''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin lekesiz'in eşi Zehra Lekesiz, Ayşe Fitnat İlköğretim Okulu'nda Türkiye Yardım Sevenler Derneği Antakya Şubesi, diğeri İffet Özbuğday tarafından donatılan anaokulu sınıfının açılışını gerçekleştirdiler.
    
     HATAY: ''Antakya'da karma resim sergisi''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ressam Yusuf Altunay ve kursiyerlerinin hazırladığı 40 eserlik serginin açılışını gerçekleştirdi.
    
     KENT: ''Dörtyol olayları davasında yargılama başladı''
     BDP Batman Milletvekili Ayla Akat Ata, ''Bu olayları sadece 4 kişi yapmadı. Bunlar organize işler. Olayları yönlendirdiği ve bizzat içerisinde bulunduğu iddia edilen gruplar hiç bahsedilmiyor. Yargının bu konuyu bir an önce sonuçlandırarak kamuoyu vicdanını da rahatlatmasını bekliyoruz'' dedi.
    
     ASİ: ''Gadir Hum Bayramı'nın tatil olması için imza kampanyası''
     Samandağ ilçesinde Akdeniz Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mevlüd Oruç ile üyeler, Aleviler için önemli bir gün olan ve Kurban Bayramı'ndan sonra 8. gün kutlanan ''Gadir Hum Bayramı''nın resmi tatil olması için imza kampanyası başlattıklarını, bunu TBMM'ye göndereceklerini bildirildi.
    
     ZAFER: ''Bebek için sağlıklı yaşam için anne sütüyle başlar''
     Sağlık İl Müdürlüğü Anne Çocuk Sağlığı Aile Planlama (AÇSAP), Şube Müdürü Ayşe Betül Altın, bebek için sağlıklı yaşamın anne sütüyle başladığını söyledi.
    
     YORUM: ''Kebapçıya sipariş verip para üstünü alarak kaçtı''
     Erzin ilçesinde, telefonla arayıp kebapçıya sipariş veren bir kişinin, çıraktan para üstü olarak 46 lirayı alıp kayıplara karıştı.
    
     ÖZYURT: ''CHP nasıl olmalı? toplantısı''
     Antakya'da eski ve halen partide görevli olan CHP'liler bir araya geldi. Yaklaşık 3 saat kadar süren toplantıda, CHP'nin geleceğiyle ilgili öneriler öne sürüldü. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yakalanan havanın sürmesi için gerekenlerin yapılması konusu tartışıldı. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 07 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  131570 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle