HATAY BASININDA BUGÜN

 - Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
ÖZYURT: ''Motorlu taşıt sürücü sınavına 9 bin 560 aday girecek''
     Hatay'da motorlu taşıt sürücü sınavına 9 bin 500 adayın gireceği bildirildi. Valilik Basın Bürosundan yapılan açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından merkezi sistem uygulamasıyla gerçekleşecek sınavın 23 Ekimde günü yapılacağı belirtildi.
    
     EKSPRES: ''Hamburglu öğrenciler Antakya belediyesini ziyaret etti''
     Almanya'nın Hamburg kentinden gelen 30 öğrenci, Antakya Belediyesini ziyaret ederek başkan vekili Serdar Güven'den şehirle ilgili bilgi aldı.
    
     ASİ: ''Yılın Ahisi Hayzaran''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, valilik komisyonu ve birlik yönetim kurulu kararıyla Oto Elektrikçiler Odası Başkanı Alaattin Hayzaran'ı ''yılın Ahisi'' seçtiklerini söyledi.
    
     KENT: ''Hatay 10. sırada''
     Akdeniz İhracatçı Birlikleri Koordinatörü Ali Can Yamanyılmaz, en fazla ihracat yapan iller sıralamasında Hatay'ın 10, Mersin'in 11, Adana'nın 12, Kayseri'nin ise 14. sırada olduğunu belirtti.
    
     YORUM: ''Ekmeğe bir yıl zam yapmayacağımızı taahhüt ediyoruz''
     Antakya Belediyesi tarafından özel bir firmaya ihale edilen ''Halk Ekmek Fabrikası'' kaliteden ödün vermeden bir yıl zam yapmayacağını taahhüt etti. Genel Müdür Mehmet Bekler, 22 kişiye istihdam sağladıklarını ve günde 60 bin ekmek ürettiklerini kaydetti.
    
     ATAYURT: ''Çiftçi kadınlar üretimin ana unsurudur''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KADMER) önderliğinde ''15 Ekim Dünya Çiftçi Kadınlar Günü''nü değişik etkinliklerle kutluyor.
    
     HATAY: ''Bianelde sanat ve Antakya'nın çok kültürlülüğü birleşecek''
     Antakya Akademisi Derneği tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek ''Antakya Bieneli''nin ''Anlayışınız için teşekkür ederiz'' temasıyla Türkiye, Hollanda, Bulgaristan, Almanya, Lübnan, Filistin, Hırvatistan, Güney Kore ve Kazakistan'dan 40 sanatçının katılımıyla Antim İş Merkezi'nde başlayacağı belirtildi.
    
     SÖZ: ''Palandöken Hatay'a geliyor''
     Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ''Esnaf Bayramı'' etkinlikleri kapsamında Antakya'ya geleceği bildirildi. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 15 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  138605 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle