HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
   YORUM: ''Evlilik öncesi çiftler mutlaka test yaptırmalı''
     Talasemi Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Duru Malyalı, Türkiye'de kalıtsal kan hastalığı olan ve daha çok Akdeniz bölgesinde görülen talasemiye karşı evlilik öncesinde çiftlerin test yaptırması gerektiğini söyledi.
    
     ÖZYURT: ''MKÜ rektörlüğüne 12 başvuru yapıldı''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) 21 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilecek rektörlük seçimi için 10'u MKÜ'den 2'si İstanbul'dan olmak üzere rektörlük sekreterliğine 12 başvurunun yapıldığı bildirildi. Seçimlerde, 483 öğretim üyesinin oy kullanacağı da belirtildi.
    
     SÖZ: ''İSGİAD'tan 23 üye istifa etti''
     İskenderun Genç İşadamları Derneği'nden (İSGİAD) 23 üyenin istifa ettiği bildirildi. Açıklama, İSGİAD mevcut yönetiminin anti demokratik uygulamalarından rahatsız oldukları için istifa ettikleri belirtildi.
    
     ATAYURT: ''Madem izin verecektin niye yıktın''
     Antakya'nın Sümerler Mahallesi Şükrü Güçlü caddesi üzerinde kaçak binayı belirleyen belediye yetkilileri yıkımı gerçekleştirdi. Aradan bir müddet geçti aynı alana daha güzel proje ile tekrar gündeme getirildi.
    
     HATAY: ''6 bin 200 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi''
     Belen ilçesinde Antakya'dan İskenderun'a gitmekte olan V.G'nin yönetimindeki 63 DE 325 plakalı kamyonette yapılan aramada 6 bin 200 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği kaydedildi.
    
     ASİ: ''Hatay'da 'Müze Shop'a yoğun ilgi''
     Hatay'da bulunan Arkeoolji Müzesi ile St Pierre Kilisesi'nde hizmete açılan ''Müze Shop''a yoğun ilgi gösterildiği bildirildi.
    
     KENT: ''Genel-İş Sendikası Turunçlu Belediyesini ziyaret etti''
     DİSK'e bağlı Genel-İş Sendikası Başkanı Mehmet Güleryüz ve yönetim kurulu üyeleri, önce Turunçlu Belediye Başkanını ardından da çalışanları ziyaret ettiler.
    
     EKSPRES: ''Kurbanlık fiyatları el yakıyor''
     Et fiyatlarındaki belirsizlik yüzünden vekaletle kurban kesiminde fiyatlar belirlendi. Kurban fiyatlarının 380 ile 450 TL arasında değiştiği belirtildi. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 16 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  123805 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle