HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
KENT: ''Mucizenin yaşı 75''
     Buğday saplarını toplayıp boyayarak değişik şekiller veren Hataylı Niyazi Köleoğlu'nun ünü, yaptığı eşyalarla sınırları aştı. Altınözü ilçesine bağlı Altınkaya beldesinde eşiyle birlikte geleneksel el sanatı olan sepet örücülüğünü yaşatmaya çalışan Köleoğlu (75), 51 yıldan bu yana bu işi yaptığını söyledi.
    
     YORUM: ''Türk Sağlık-Sen ailesini genişleteceğiz''
     Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Hatay'da şubesinin olağan genel kurulunda, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarını da aralarına katarak, sendika ailesini genişleteceklerini bildirdi.
    
     ŞAŞMAZ: ''Hatay'da yeni bir üniversite için zemin oluştu''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Şerefettin Canda, öğrenci sayısında giderek artış yaşandığını ifade ederek, ''Hatay'da yeni bir üniversite için zemin oluştu'' dedi.
    
     ANTAKYA: ''Tek sandıkta oy kullanıldı''
     Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu üyeliği seçimi için dün Antakya'da kurulan sandıkta Hatay'ın 12 ilçesindeki toplam 132 hakim ve savcı oy kullandı.
    
     HATAY: ''Ahilik Haftası kutlamaları bugün başlıyor''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (HESOB) tarafından bugün ''Ahilik Kültürü Haftası'' kutlamaları gerçekleştirilecek.
    
     ATAYURT: ''2. Uluslararası Antakya Bienali etkinlikleri''
     2. Uluslararası Antakya Bienali etkinlikleri, Antim İş Merkezi'nde açılış töreniyle başladı. İlk gün yapılan programı Kültür ve Turizm Bakanlığı Stratejik Araştırma Daire Başkanı Doç. Dr. Ahmet Arı da katıldı.
    
     ZAFER: ''Sağlık-Sen'de Gönç güven tazeledi''
     Sağlık-Sen Hatay Şubesinin olağan genel kurulunda Felaytun Gönç, güven tazeleyerek, üyelerin oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçildi.
    
     ÖZYURT: ''Emlakçılık artık çağdaşlaştı''
     Antakya Emlak Müşavirleri ve Komisyoncuları Derneği Başkanı Atilla Sahillioğlu, meslektaşlarına destek amaçlı ''Bölgesel Kent Planı'' hazırladıklarını bildirdi. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 18 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  108405 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle