HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
KENT: ''Engeller zihinlerde ama bedenlerde değil''
     Hatay Engelsiz Yaşamı Sevenler Derneği Başkanı Mustafa Canbulat, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle toplumun engelliler konusunda dikkatini çekebilmek ve daha duyarlı olmalarını sağlamak için ''Engeller zihinlerde ama bedenlerde değil'' adlı tiyatro oyununu sahneleyeceklerini söyledi.
    
     ATAYURT: ''Hatay Afet Planı paneli''
     Hatay Valiliği, Antakya Belediyesi Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) ve İl Afet Acil Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 'Hatay Afet Planı Hazırlıyor' paneli Antakya Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
    
     HATAY: ''Kan ver hayat kurtar''
     İSDEMİR ve Çelik-İş Sendikası'nın Kızılay Derneği İSDEMİR Şubesiyle gerçekleştirdiği ''kan ver hayat kurtar'' kan bağışı başladı. Etkinliğin 23 Ekime kadar süreceği bildirildi.
    
     YORUM: ''Çarşı çökerse esnaf çöker''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Ahilik Kültür Haftası nedeniyle makamında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz ile yöneticileri kabul etti. Lekesiz, esnafın ülkenin bel kemiği olduğunu belirterek, ''Çarşı çökerse esnaf çöker'' dedi.
    
     EKSPRES: ''Antakya Kent Müzesi'nde sona doğru''
     Antakya Belediyesi tarafından yürütülen ''Kent Müzesi'' oluşturma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz ile Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, gerçekleştirilen toplantıda Antakyalı ailelere seslenerek ellerindeki tarihi belge, materyal ve eserleri kendilerine teslim etmelerini istediler.
    
     ZAFER: ''Antakya'da feci ölüm''
     Antakya'da Akdeniz Mahallesi'nde dere ıslah çalışmaları sırasında bir işçi beton mikserine sıkışarak can verdi.
    
     ÖZYURT: ''Kış derdi başladı''
     Antakya'da havaların soğumaya başlamasıyla birlikte soba satışlarında artış gözlenmesi esnafın yüzünü güldürdü. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 19 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  156335 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle