HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
    KENT: ''Toprakkale-İskenderun otoyolu özelleştirilecek''
     Köprüler ve otoyolların bir bölümünün özelleştirileceği bildirildi. Bu kapsamda Toprakkale-İskenderun Otoyolu 25 yıl süreyle ''işletme Haklarının Verilmesi'' yoluyla özelleştirilmesi düşünüldüğü belirtildi.
    
     ZAFER: Alkollü sürücü polis otosuna çarptı''
     Antakya-İskenderun karayolunun 3. kilometresinde H.A'nın yönetimindeki 31 K 5554 plakalı otomobil. devriye görevi yapan ve içerisinde Mustafa Öztürk ile Hasan Aslan Karayiğit'in bulunduğu polis otosuna çarptı. Kazada yaralanan polis memurları Antakya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Sürücü ve yanındaki yolcuların alkollü oldukları bildirildi.
    
     ASİ: ''İpek üretimi düşüşte''
     Türkiye İpekböcekçiliği Milli Komitesi Başkanı Çetin Fıratlı, Antakya Ticaret Borsacı'nda (ATB) gerçekleştirilen ''Ulusal İpekböcekçiliği Milli Komitesi Konsey Toplantısı''nda yaptığı konuşmada, Türkiye'de 350 ton olan ipek üretiminin 130 tona gerilediğini söyledi.
    
     EKSPRES: ''Kalfalık belgesi af fırsatını değerlendirin''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, kalfalık belgesi af fırsatını değerlendirmelerini istedi.
    
     ÖZYURT: ''MKÜ'de rektörlük seçimleri''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nde bugün rektörlük seçimleri yapılacağı bildirildi. Seçimlerde mevcut Rektör Prof. Dr. Şerefettin Canda ile toplam 12 adayın yarışacağı belirtildi.
    
     YORUM: ''Antakya Belediyespor 6 oyuncuyla sözleşme imzaladı''
     Antakya Belediyespor Bayan Basketbol takımı lige iddialı hazırlanıyor. Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 6 deneyimli oyuncuyla sözleşme imzaladıklarını söyledi.
    
     ATAYURT: ''Tır kuyrukları son bulsun''
     Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, Cilvegözü Gümrük Kapası'nda yaşananları rapor haline getirdiklerini ve yetkili makamlara ulaştıracaklarını söyledi.
    
     HATAY: ''Polislerden gönüllü elçilik''
     Hatay İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan ''Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği''nde görevli polisler Hatay'ın kültür dokusunu oluşturan tarihi ve turistik yerlerine gelen turistlere rehberlik ediyorlar.
    
     SÖZ: ''Yazar Aksoy, kitabını tanıttı''
     Yazar ve düşünür Sefaettin Aksoy, Yazarlar Sendikası Antakya Şube Başkanı Mehmet Karasu ile Saklı evde düzenlediği toplantıda yeni kitabının tanıtımını gerçekleştirdi.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 21 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  156260 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle