HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
ZAFER: ''Servis sürücülerine eğitim''
     Antakya ve çevre yerleşim birimlerinden okullara öğrenci taşıyan servis sürücüleri, öğrencilerin okullarına daha güvenli bir şekilde gidip gelmeleri ve meydana gelebilecek muhtemel kazaları önlemek amacıyla eğitime alındı.
    
     ASİ: ''İlk toplantı Memur-Sen ile yapıldı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 18 aylık sürede yaptığı icraatları sivil toplum örgütleriyle paylaşıyor. Savaş, Belediye Meclis Salonu'nda Memur-Sen üyeleriyle bir araya gelerek yaptıkları hizmetleri anlattı.
    
     YORUM: ''Mimari özelliklerin değerini bilmeliyiz''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, cephe ve altyapı iyileştirme çalışmaları kapsamında Çankaya ve Örnek Sokak'ta gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyerek, ''Kentin mimari özelliklerinin değerini bilmeliyiz'' dedi.
    
     KENT: ''İyot yetersizliği hastalıkları önemli bir halk sağlığı sorunu''
     İl Sağlık Müdürü Bayram Kerkez, iyot yetersizliği hastalıklarının ülkemiz için önemli bir halk sağlığı sorunu olarak devam ettiğini kaydetti.
    
     EXPRES: ''Eğitim-İş Sendikasından HGC'ye ziyaret''
     Eğitim-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Şenol Eyüpoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ni (HGC) ziyaret etti.
    
     ÖZYURT: ''Canda ilk 6'ya giremedi''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) rektörlük seçimlerinde Hüsnü Salih Güder 169 oyla ilk sırada yer alırken, mevcut rektör Prof. Dr. Şerefettin Canda, 19 oyda kalarak ilk altıya giremedi.
    
     ONUNCUKÖY: ''Haydi maça''
     Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC), Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu ve Hatayspor Taraftarlar Derneği yaptıkları ortak açıklama ile bayan ve çocuk taraftarları 24 Ekimde yapılacak Hatayspor-İnegölspor maçına davet ettiler.
    
     HATAY: ''Ziram'e ipek dokuma tezgahı''
     Antakya Kışlasaray Lions Kulübü Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezine 2 adet ipek dokuma tezgahı bağışında bulundu.
    
     ATAYURT: ''STK'lar idarenin göremediğini görüyor''
     İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanı Mustafa Yardımcı, Derneklerde Uygulamaya Yönelik Rehberlik Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, sivil toplum kuruluşlarının teşvik edilmesi gerektiğini kaydetti.
    
     SÖZ: ''HESOB vefat eden üyelerini unutmadı''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında, vefat eden üyelerini unutmayarak mezarlarını ziyaret ettiler. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 22 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  129190 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle