: HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
: HATAY BASININDA BUGÜN
YORUM: ''Hatay-Antalya seferleri başlıyor''
     Hatay-Antalya uçak seferlerinin başlayacağı bildirildi. Hatay'dan Antalya'ya ilk uçuşun 12 Kasım Cuma günü yapılacağı, daha sonraki haftalarda sefer sayısının ikiye, yaz aylarında ise dörde çıkacağı belirtildi.
    
     ZAFER: ''Hatay'ın üstünlükleri belirleniyor''
     Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Htay İl Koordinatörü Savaş Özgürsoy başkanlığındaki heyetin Suriye'nin Halep kentindeki Tarımsal Araştırmalar Merkezi olan Birleşmiş Milletlere bağlı CARDA kurumunda incelemelerde yaptıkları belirtildi.
    
     ASİ: ''AK Parti Milletvekili Karasayar kiliseyi ziyaret etti''
     AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar İskenderun'daki Ortodoks Kilisesi'ni ziyaret ederek Mütevelli Heyeti Başkanı Can Temur ile görüştü.
    
     EKSPRES: ''Her türlü terör eylemini kınıyoruz''
     Memur-Sen Hatay İl Temsilcisi Ali Bayır, İstanbul'da gerçekleştirilen terör olaylarına tepki göstererek her türlü terör saldırısını kınadıklarını söyledi.
    
     ONUNCUKÖY: ''Amacım bayrağı üst seviyelere taşımak''
     Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Hatay Şube genel kurulu öncesinde aday olduğunu açıklayan Sinan Aslan, bayrağı daha üst seviyelere taşıyacağını belirtti.
    
     ÖZYURT: ''Belen'de 7 kilo 260 gram esrar ele geçirildi''
     Hatay'ın Belen ilçesinde bir otomobilin içinde 7 kilo 260 gram esrar maddesi ele geçirildiği bildirildi. Olayla ilgisi bulunan 3 kişinin sorgularının ardından çıkartıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandıkları kaydedildi. 
: HATAY BASININDA BUGÜN haberi 03 Kasım 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  85660 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle