HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
     
HATAY BASININDA BUGÜN
KENT: ''Hatay'ın ayrı bir özelliği var''
     Hatay'da ziyaretlerde bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hatay valiliği tarafından onuruna verilen yemekte yaptığı konuşmada, ''Yemekte de masamı bütün dinlerin ve mezheplerin temsilcileriyle paylaştım. Türkiye'nin başka bir yerinde bunu yaşayamazsınız'' dedi.
    
     YORUM: ''10 bin paket kaçak sigara ele geçirildi''
     Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde Cilvegözü Gümrük Kapısı yakınlarında Bayraktepe mevkisinde plakasız motosikletle poşetler içinde taşınan 10 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. 2 kişi de gözaltına alındı.
    
     ONUNCUKÖY: ''HASİAD kararlılıkla yoluna devam etti''
     Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, üyeleri başta olmak üzere işadamlarının, ticaretin gelişmesi ve yaşanan sıkıntıların çözümü için çaba gösterdiklerini belirtti.
    
     ASİ: ''Hayrünnisa Gül'den duygulandıran ziyaret''
     Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül, Hatay'da Şehit Uzman Çavuş Osman Nuri Taşkıran'ın ailesi ile Hatay Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğünü ziyarette bulundu.
    
     EKSPRES: ''2 bin 500 köye 250 bin kitap''
     Tarım İl Müdürlüğü tarafından Denizbank sponsorluğunda ''2 bin 500 Köye 250 bin Kitap Projesi'' kapsamında köylerde üreticileri bilinçlendirmek üzere kitaplar dağıtılacağı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Ağaçlandırma seferlerliği ilan edildi''
     Çevre ve Orman İl Müdürü İbrahim Yüzer, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından ülke genelinde ''Orman ve Ağaçlandırma Seferberliği'' ilan edildiğini söyledi.
    
     ATAYURT: ''Matkap, Sav'ın yerini kabul etmedi''
     Hatay'ın eski milletvekillerinden Nihat Maktap, CHP Genel Sekreterliği görevini kabul etmedi.
    
     HATAY: ''Anemon otelin tanıtım kokteyli''
     Antakya Anemon Oteli'nin tanıtım kokteyli Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Antakya'da bulunduğu saatlere denk gelmesi nedeniyle beklenen ilgiyi göremedi.
    
     SÖZ: ''Su sayaçlarına don uyarısı''
     Hatay Su Tesisatçıları Derneği Başkanı Edip Rumeli, kış aylarında su sayaçlarında alınması gereken önlemler hakkında vatandaşları bilinçlerdi. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 04 Kasım 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  134315 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle