HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
     
HATAY BASININDA BUGÜN
KENT: ''Vize sorunu çözümlenince Antakya'da hareketlilik başladı''
     Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Ali Boğa, Hatay'ın Gaziantep ile yarışır duruma geldiğini, her iki kentin vize muafiyeti uygulanan Suriye fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledi.
    
     YORUM: ''TÖHOB Seminerine büyük ilgi''
     Tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği (TÖHOB) 2010 yılı seminerini Harbiye'de gerçekleştirdi. Genel Sekreter Onur Orhon, birliğin faaliyetleri hakkında bilgi aktardı.
    
     ATAYURT: ''MKÜ öğrencilerinden protesto''
     Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) okuyan ÖĞDER ve Genç-Sen üyesi öğrenciler, YÖK'ün kuruluş yıldönümü nedeniyle Tayfur Sökmen Kampüsü'nde yürüyüş, basın açıklaması ve oturma eylemi yaptılar.
    
     HATAY: ''18 kadın mikro kredi''
     İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, iş kurmak isteyen 18 kadına toplam 14 bin 100 TL mikro kredi verdiklerini, kredi için başvuracak kadınlara gerekli desteği vereceklerini söyledi.
    
     ASİ: ''Çevre düzeni planı tamamlandı''
     Hatay İl Çevre Düzeni Planı'nın ilgili şirket tarafından tamamlandığı ve incelenmek üzere İl Genel Meclisi'ne sunulduğu bildirildi.
    
     ZAFER: ''Sıcaklar zeytin üretimini olumsuz etkiledi''
     Tarım İl Müdürü Bestami Zabun, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde gitmesi ve çiçeklenme döneminde düşen yağışın zeytinde yüzde 20'ye varan kayıplara neden olduğunu söyledi.
    
     ONUNCUKÖY: ''Mavi Marmara Gemisi İskenderun'dan ayrıldı''
     İsrail'in 31 Mayısta Gazze'ye insani yardım götürürken saldırdığı ve 7 Ağustostan bu yana İskenderun limanında demirleyen Mavi Marmara Gemisi ilçeden ayrıldı.
    
     EKSPRES: ''Koordinasyon Kurulu toplantısı''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'in başkanlığında, valilik brifing salonunda İl Koordinasyon Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
    
     SÖZ: ''Avrupa Miras Günleri başlıyor''
     Kültür ve Turizm Bakanlığı, Hatay Valiliği ve Antakya Belediyesi'nin birlikte düzenledikleri Avrupa Miras Günleri Ottoman Otel'de başlayacak.
    
     ÖZYURT: ''Hatay CHP'den Kılıçdaroğlu'na destek''
     CHP Hatay il Genel Meclisi üyeleri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na tam destek veren ortak bir deklarasyon yayınladılar. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 06 Kasım 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  88275 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle