HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
ZAFER: ''Ruhun şad olsun Atam''
     Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 72. yıldönümünde Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenle anıldı.
    
     YORUM: ''Başkan Savaş, 1,5 yıllık icraatlarını anlattı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Türk Kadınlar Birliği yöneticilerini kabulünde 1,5 yıllık icraatlarını anlattı. Savaş, sivil toplum örgütlerini bilgilendirme toplantılarına devam edeceklerini söyledi.
    
     KENT: ''Hatay'dan diğer illere uyuşturucu''
     Hatay'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda 26 kilo 500 gram esrar ile 60 kök Hint keneviri ele geçirildi.
    
     ASİ: ''Amanoslar'da sıcak temas''
     Hatay'ın İskenderun ilçesi kırsalında terörist grup ile güvenlik güçleri arasında meydana gelen silahlı çatışmada bir er yaralandı.
    
     EKSPRES: ''500 adet damacana suya el konuldu''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, halk sağlığını korumaya yönelik gösterdiği hassasiyet ve önem doğrultusunda Zabıta Müdürlüğü'nün gıda denetimlerindeki titiz çalışmaları bir kez daha kendini gösterdi. Üzerlerinde üretim ve son kullanma tarihleri bulunmayan 500 damacana suya el konuldu.
    
     ÖZYURT: ''Baz istasyonları gelişigüzel kuruluyor''
     Kuyulu Mahallesi sakinleri, Antakya Çevre Koruma Derneği'nde (AÇKD) Başkan Selda Asker ile düzenledikleri toplantıda, baz istasyonlarının gelişigüzel kurulduğunu, yeterli denetim yapılmadığını savundular. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 12 Kasım 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  70370 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle