HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
ASİ: ''Hak yerini buldu Gül, Güder'i atadı''
     Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mustafa Kemal Üniversitesi'nde (MKÜ) 21 ekimde gerçekleştirilen rektör seçimlerinde 169 oyla birinci olan Prof. Dr. H. Salih Güder'i atadı.
    
     SÖZ: ''Bayramı desteğe muhtaç herkesle paylaşın''
     Hatay valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, daire müdürleri ve bürokratların bayramda eşleriyle birlikte yoksul muhtaç aileleri ziyaret etmelerini istedi.
    
     ATAYURT: ''Seçimin galibi ADD''
     Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Hatay Şubesi'nin yen yönetim kurulu kongrede katılım gösterenlere teşekkür ederek, kazananın ADD olduğu vurgulandı.
    
     HATAY: ''Irak'ın geleceği Ortadoğu'nun geleceğidir''
     TASAM Başkanı Süleyman Şensoy, Irak'ın istikrara kavuşmasının Ortadoğu ülkeleri için büyük bir sanş olacağını belirterek, ''Irak'ın geleceği bütün bölge ülkelerinin geleceğidir'' dedi.
    
     ÖZYURT: ''Fatih'in organları 5 hastaya umut oldu''
     Trafik kazasında beyin ölümü gerçekleşen 14 yaşındaki gencin organları 5 hastaya umut oldu. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde trafik kazasında yaşamını kaybeden Fatih Taştepe, tedavi gördüğü Antakya Devlet Hastanesi'nde dün yaşamını kaybetti. Taştepe'nin böbrekleri ve kalbi Gazientepe, Pankreası Antalya'ya, karaciğeri ise İstanbul'a ambulanç uçak ve helikopter ile götürüldü.
    
     EKSPRES: ''Cumhurbaşkanı Gül'ün tarihi uzunçarşı ziyareti''
     Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odası (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül ile tarihi uzunçarşıyı ziyaret etmesinden dolayı esnafın mutlu olduğunu söyledi.
    
     KENT: ''200 çocuk sinemanın keyfini çıkarttı''
     Antakya'da dar gelirli ailelerin 200 çocuğu sinemaya götürüldü. İçişleri ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereğince Vali Yardımcısı Orhan Mardinli başkanlığında oluşturulan komisyon tarafından alınan karar gereğince alt gelir grubunda bulunan ailerin çocukları sinemaya götürüldü.
    
     YORUM: ''Beyza Piliç Genel Koordinatörü Necmetin Çalışkan, 2 hafta öncesine kadar kilo 5 lira 25 kuruşa satılan piliç etinin Kurban Bayramı öncesinde 4 lira 75 kuruşa düştüğünü söyledi. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 13 Kasım 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  79260 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle