HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
EKPRES: ''MHP Genel Başkanı Bahçeli Antakya'da''
     MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, çeşitli gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Hatay'a geldi. Bahçeli, 3 gün boyunca kent merkezinde ve ilçelerde ziyaretlerde bulunacak. Ottoman Otel'de gerçekleştirilecek ''Kadın Kurultayı''na katılacak.
    
     ASİ: ''Antakya'nın geleceğini tartıştılar''
     Hatay Genç İşadamları Derneği (HAGİAD) tarafından gerçekleştirilen ''Sivil toplum Kuruluşları Temsilcileriyle Buluşma'' toplantısında HAGİAD'ın konuğu Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş oldu.
    
     ÖZYURT: ''Vali Lekesiz Mehmetçikleri ziyaret etti''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Yayladağı ve Altınözü ilçelerine bağlı sınır karakollarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu, askerlerle sohbet etti ve yemek yedi.
    
     KENT: ''MKÜ engelli personel için proje hazırlıyor''
     Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, üniversite bünyesindeki engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için projeler ürettiklerini söyledi.
    
     YORUM: ''Kadınlar Dünya Satranç Şampiyonası bugün başlayacak''
     Antakya Belediyesi'nin sponsorluğunda düzenlenen ve Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek olan ''Kadınlar Dünya Satranç Şampiyonası bugün, Hatay Arkeoloji Müzesi'nde başlayacak.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 05 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  83935 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle