HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
HATAY BASININDA BUGÜN
ASİ: ''Avrupa'dan da öndeyiz''
     Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Sekreter Yardımcısı Ayten Şahin, kadına yerel ve genel seçimlerde yüzde 50 kontenjan tanıyan tek parti olduklarını, bu konuda Avrupa'dan da önde bulunduklarını kaydetti.
    
     KENT: ''8 ilçe ve 41 belde için dev adım atıldı''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Belediyesi'nin BTC Şirketi ve Hatay Çevre Koruma Birliği (ÇEVKOBİR) ile yapmış olduğu işbirliği sonucu hayata geçirilen, ''Antakya Belediyesi Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi'nin Avrupa Birliği (AB) standartlarıyla uyumlu hale getirildiğini, tesisten 8 ilçe, 41 belde belediyesi ve özel sektörün yararlanacağını belirtti.
    
     YORUM: ''Bahçeli, 2011 yılı birleşme ve kardeşçe yaşama yılı olacak''
     MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2011 yılının yol ayrımına gelmiş ülke için birleşme ve kardeşçe yaşama yılı olacağını, seçimle bu amacın gerçekleştirileceğini belirtti.
    
     EXPRES: ''Dünya Kadınlar Satranç Şampiyonası başladı''
     Hatay'da, ''2010 Dünya Kadınlar Satranç Şampiyonası'' başladı. Şampiyonaya 30 ülkeden 63 sporcunun katıldığı bildirildi.
    
     ÖZYURT: ''Hatay'da trafik kazası''
     MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Hatay'daki programı için karşılamaya giden polis otosu kaza yaptı. Kazada 1'i ağır 9 kişi yaralandı.
    
     ATAYURT: ''Köylülerden yağmur duası''
     İskenderun ilçesine bağlı Yukarı Kepirci köylüleri, yağmur duası yaptı.
    
     HATAY: ''Vali Lekesiz'den inceleme''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Samandağ ilçesinde incelemelerde bulundu. Lekesiz, ilçenin eksikliklerini tespit etmeye çalıştıklarını kaydetti. 
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 06 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  70365 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle