HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN
ASİ: ''Lojistik Master Planı projesinin protokolü imzalandı''
     Hatay ve Osmaniye'yi kapsayan Lojistik Master Planı projesinin protokolü İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası'nda imzalandı.
    
     KENT: ''Arap turist akını''
     Suriye ve Lübnan ile karşılıklı vizelerin kaldırılmasının ardından Arap turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Doğu Akdeniz'de özellikle sınıra yakın illerde turizm ve ekonomide önemli canlanma görülüyor.
    
     YORUM: ''Lekesiz, göreve yeni atanan MKÜ Rektörü Güder'i kabul etti''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, göreve yeni atanan Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder'i makamında kabul etti. Lekesiz, üniversitelerin kentin geleceğini etkileyen güçlü kurumlar olduğunu kaydetti.
    
     EXPRES: ''Savaş, hizmette dur durak bilmiyor''
     Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kentin alt yapı sorunlarını çözüme kavuşturarak, Antakyalıların takdirini kazanıyor.
    
     ÖZYURT: ''Köy okullarına akıllı tahta''
     Hatay'ın Altınözü ilçesine bağlı Yunushan köyünde bulunan ilköğretim okuluna akıllı tahta takıldı. Milli Eğitim Müdürü Cafer Tulmaç, eğitimin kalitesini arttırmak için yapılan çalışmanın çok önemli olduğunu kaydetti.
    
     ATAYURT: ''Büyük buluşma medeniyetler kenti Antakya'da''
     Antakya Rotaract Kulübü tarafından başlatılan ''Büyük Buluşma Medeniyetler Kenti Antakya'da'' projesi kapsamında, farklı illerden 100 kişinin kente geleceği bildirildi.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 10 Aralık 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  79725 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle