HATAY BASININDA BUGÜN

 Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
HATAY BASININDA BUGÜN
YORUM: ''TEKEL binası cezaevine devredildi''
     Hatay'da bulunan ve özelleştirilmesinin ardından atıl durumda kalan TEKEL binasının da bulunduğu 65 dönümlük alanının Özelleştirme İdaresi tarafından Hatay E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumuna devredildiği bildirildi.
    
     SÖZ: ''CHP'nin çalışmaları''
     Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Murat Hayzaran, seçimlerde iktidarı hedefleyen partilerinin vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağını kaydetti.
    
     ATAYURT: ''Gözler Savaş'ta''
     Otopark ücretlerinin yüzde 50 zamlanmasına tepki gösteren vatandaşlar, Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın meclis toplantısında nasıl bir karar alacağını merak ediyor.
    
     HATAY: ''Çöpler ortada kaldı''
     Antakya'da çöp ihalesini kazanan firmanın araç sayısının yetersiz olması nedeniyle ara sokaklardaki çöplerin toplanmadığı gözlendi.
    
     ÖZYURT: ''Beslenmeye dikkat''
     Hatay İl Sağlık Müdürü Bayram Kerkez, kış aylarında yemek yeme hissinin artmasının sağlıksız beslenmeyi de beraberinde getirdiğini, bu konuda dikkatli olunması gerektiğini kaydetti.
    
     EXRPES: ''Baz istasyonuna tepkiler artıyor''
     Kurtuluş Caddesi'nde kurulan baz istasyonuna tepki gösteren vatandaşlar, yetkililerden bunun kaldırılmasını istedi.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 07 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  76285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle