HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: 
    
HATAY BASININDA BUGÜN
  YORUM: ''HGC, muhteşem etkinliğe imza attı''
     Hatay Gazeteciler Cemiyeti, ''10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'' dolayısıyla üst düzey protokol üyelerini ve basın emekçilerini bir araya getirdi.
    
     ASİ: ''Cezaevi değil istihdam alanı lazım''
     Saadet Partisi İl Başkanı Necmettin Çalışkan, Adalet Bakanı Sadullah Ergin'den Hatay'a cezaevi değil istihdam alanı beklediklerini belirtti.
    
     KENT: ''Muhteşem Yüzyıl dizisiyle şanlı tarih kirletilmeye çalışılmıştır.''
     Kanuni Sultan Süleyman dönemini yansıtan konusuyla toplumun farklı kesimlerinden tepki almaya devam eden ''Muhteşem Yüzyıl'' adlı dizi için açıklama yapanlar arasında yer alan, Memur-Sen Hatay İl Temsilcisi Ali Bayır, Osmanlı Devleti'nin ve özellikle en güzide padişahının sözde harem vurgusuyla gösterilmesi doğru bir yaklaşım değildir'' dedi.
    
     ATAYURT: ''CHP'den 9 istifa''
     Hatay CHP'den Milletvekili aday adayı olmak için 9 parti yöneticinin görevlerinden istifa ettiği öğrenildi.
    
     HATAY: ''Pirina yerine oto yedek parçası çıktı''
     Cilvegözü Sınır Kapısı'nda pirina yüklü olduğu beyan edilen tırda yapılan aramalar sonucu kaçak oto aksamı çıktı. ülkeye kaçak yolla geçirilmek istenen 750 bin TL değerindeki kaçak oto parçalarına gümrük muhafaza ekipleri tarafından el konuldu.
    
     ÖZYURT: ''HASİAD 2023 Hatay Stratejileri toplantısı Hatay'da gerçekleşecek''
     Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Başkanı Yahya Kemal Nalçabasmaz, hafta sonu ''HASİAD 2023 Hatay Stratejileri'' toplantısının Hatay'da yapılacağını ve toplantıya Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın katılacağını belirtti.
    
     EXRPES: ''Şahin, Genel Sekreter Yardımcılık görevine atandı''
     Geçtiğimiz dönem Kırıkhan Belediyesinde Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hüseyin Şahin vekaletten atandığı Hatay İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine resmen atandı.
    
     SÖZ: ''Kanatlı caddesi asfaltlandı ''
     Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı asfaltlama ekipleri tarafından doğal gaz ve yağmur suyu ızgara döşeme çalışmaları tamamlanan Kanatlı caddesinde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.
HATAY BASININDA BUGÜN haberi 12 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  78895 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle